HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

DİĞER

SİGORTALAR

3 Dakikanızı ayırın, bilgilerinizi doldurun, en iyi sigorta fiyatlarına hızlı ulaşın, anında satın alın!

Bilgilerinizi girin en uygun fiyat garantisi ile teklifinize ulaşın.

Aynı gün poliçeniz kargoya verilsin

 
Kadınlara Günübirlik Sigorta Hakkı Doğdu!
 
Sistem kişinin ayda 10 günden az çalışması ve 10 günden fazla çalışması koşullarında ayrı ayrı değerlendirilip uygulamaya koyulacak. Örneğin bir ayda 10 günden az çalışan bir bayan sadece iş kazası ve meslek kazası kolundan yaralanabilecek.
 
 
Sigorta Acentelerinin Kurumsallaşması Yasalaştı
 
Acentelerin merkezlerinde en az 7 yıl sigortacılık sektöründe yer almış genel müdürler bulunacak ve bu müdürler günlü birlik verilen hizmetlerin raporunu alacak. Bunun yanı sıra 5 yıl yine bu alanda hizmet vermiş müdür yardımcısı ile en az 4 yıl yüksek öğrenim görmüş, sigortacılık alanında deneyimli personeller bu şirketlerde çalışma hakkı kazanabilecek ve kritelerlere uygun vasıftaki kişiler bu işlerle meşgul olabilecek.
 
 
Tarım Sigortasında 2015 Yılı Uygulanacak Yeni Teminatlar
 
İlk kez 31 Aralık 2014 yılında yürürlüğe giren tarım sigortasını kapsayan risklere ek olarak, 2015 yıllında da pek çok risk faktörü bu tedavülde yerini almıştır. Çiftçi, balıkçı, besici, arıcı gibi ülkemizin önemli üreticilerini kapsayan bu uygulamalardan, sadece sigortasını yaptıran, bakanlığın çiftçi kayıt sisteminde adı geçen üreticiler ve tesisler yararlanabilecektir
 
 
Adalet Sigortası Geliyor
 
Başbakan Ahmet Davutoğlu geçtiğimiz günlerde yargıda strateji planını açıkladı. Bu açıklamanın içerisinde uzun süredir üzerinde durulan sağlık sigortasına benzer bir hukuki himaye sigortanın oluşturulacağının haberi de vardı. Peki neydi bu Adalet sigortası, insanlara ne gibi faydaları vardı?