HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

EN UYGUN FIYAT GARANTISI

Öncelikle sigorta şirketimizde satılan trafik ve kasko sigortası ürünlerimizi en iyi fiyat garantisi çerçevesinde sunmaktayız. Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası poliçelerinde ruhsat sahibi, plaka ve kullanım şeklinin aynı olması sonucunda en iyi fiyat garantimizden yararlanılabilir. Sigorta Jokeri ne ait aynı ürünü firmamız dışında başka bir yerden çok daha iyi fiyata elde edildiğinde teklif ya da poliçe ile belgelendirilmesi gerekmektedir. 
 
Böylece ibraz edilen belgede bulunan fiyatta Sigorta Jokerinden poliçe alma hakkını elde edebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi teklifin alındığı tarih ve o günü takip eden 2 gün geçerli olmaktadır. Sigorta Jokeri' nden alınan teklifler için sigortalı olacak kişiye ait tüm bilgilerin tam ve doğru olması çok önemlidir. İnternet üzerinden alınan ekran dökümleri kabul edilmemektedir. Teklifin kesinlikle orijinal teklif olması ve teklif numarasının belge üzerinde bulunması gerekmektedir. Aracıdan alınan yazılı beyan ya da teklifin çıktısı firmamıza, itirazdan itibaren 1 iş günü içerisinde iletilmesi gerekmektedir.
 
Bizlerin sunduğu fiyattan daha iyi bir fiyat bulduğunu belirten müşterilerimizden, ilgili teklifin ya da poliçenin aslını mail ya da faks yoluyla göndermesini talep etmekteyiz. 
 
Müşterilerimiz, firmamızın teklifinden daha uyguna alınmış olan diğer teklif ile firmamızın teklifi birebir aynı şartlara sahip olması durumunda en uygun fiyat garantisi uygulamasından yararlanabilirler. Sunulan en iyi fiyat garantisinin geçerli olması için faks yoluyla gönderilen ya da gereken durumlarda aslı ibraz edilen belgelerin ilgili sigorta şirketinin siteminden düzenlemiş ve kâğıda basılmış, sigorta firması ya da yetkili aracı tarafından kaşelenmiş, yetkili kişi ya da kişiler tarafından imzalanmış bir şekilde olması gerekmektedir.