HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

GIZLILIK POLITIKASI

İnternet ortamında bulunan web sitemiz, girilen bilgilerin güvenliği bakımından özel bir sistemle tasarlanmıştır. Bu sebepten dolayı verilen bilgiler internette bulunan diğer kişiler tarafından görülmesi imkânsızdır. Sağlanan bu koruma, mail gibi yollarla gönderilen bilgiler için geçerli bir durumdur.  Üyelerimiz olan kişilerle ilişkili olarak elde ettiğimiz bilgiler, ticari sırlarımıza gösterdiğimiz özen seviyesinde gizli olarak korunmakta ve aynı özen gösterilmektedir.
 
Bu tür bilgilere sadece talep edilen hizmetin yerine getirilmesi amaçlı ve gereken ölçüde firma personeli ve sigorta jokeri personeli tarafından ulaşılabilir. Gizlilik politikası çerçevemiz içerisinde, müşterilerimiz hakkında elde edilen bilgiler onlara en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini devamlı olarak yükseltmeyi temin etmeyle ilişkisi bulunmaktadır. Bu bilgiler üç şekilde temin edilir; 
 
Otomatik şekilde sağlanan bilgiler, müşterilerimiz tarafından sağlanan bilgiler ve diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler olmak üzeredir.
 
Otomatik şekilde sağlanan bilgiler, internet sitemizin ziyaret edilmesi esnasında bilgisayarlar ve işletim sistemlerimizin müşterilerimizi otomatik şekilde tanımasını sağlayan ve tanıma sistemi yoluyla daha önce web sitemizi ziyaret eden müşterilerimizin aldığı hizmetler sonrasında elde edilen bilgiler olmaktadır. Gizlilik politikası içerisinde yer alan diğer bir etken; müşterilerimiz tarafından sağlanan bilgilerdir. Web sitemizi kullanarak ya da mail ve faks gibi yollarla bizlere sağlanan bilgiler, tarafımızdan alınmakta ve kayıt işlemleri yapılmaktadır. Bu yöntemle elde edilen bilgiler, bilgilerin özgür iradesiyle bizlere sunulan bilgilerdir. Bunları tarafımıza verip vermemekte müşterilerimiz tamamen serbesttir.
 
Ancak daha hızlı, daha doğru, daha kaliteli ve etkili hizmet sunmamız için web sitemizde müşterilerimizden istenen bilgilerin tamamını vermesini önermekteyiz. Ayrıca talep edilen hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgilerin verilmemesi durumunda talebin yerine getirilmesinin mümkün olmayacağını belirtmek isteriz. Bu anlamda gereken dikkatin alınması ve gereken özenin gösterilmesini önermekteyiz. Verilen bilgilerin tam ve doğru olması müşterilerimizin sorumluluğu altındadır. Yanıltıcı, eksik ya da yanlış bilgiler verilmemesi bu konuda önemlidir. Yanıltıcı, eksik, yanlış bilgiler ya da beyanlarda bulunulması durumunda talep edilen sigortanın geçerliliğini, firmamızın ve/veya sigorta şirketinin müşterilerimize karşı olan sorumlulukları ve poliçeye dayalı sigorta tazminatı talep etme haklarını etkilemektedir.
 
Diğer kaynaklardan sağlanan bilgiler, müşterilerimizin sigorta poliçelerinin zamanında yenilenmesi ve telefon numarası, adres gibi bilgilerin güncel tutulması gibi amaçlarla sigorta yaptırılan sigorta şirketlerinden ve ticaret sicil gibi kaynaklardan elde edilen bilgiler olmaktadır. Diğer kullanım şartları ise, burada belirtilen koşulların dışında web sitemizi ziyaret eden ya da hizmet talep eden herkesin ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ bölümünde belirtilen hükümlerin de okunduğunu ve içeriğini aynı şekilde kabul edildiğini göstermektedir. 
 
Firmamız işbu Gizlilik Politikasında herhangi bir zamanda ve kendi kararına göre değişiklik yapabilme hakkını gizli tutmaktadır. Politika içerisinde herhangi bir değişiklik internet üzerindeki web sitemizde gereken şekilde yayınlanacak ve müşterilerimize e-posta yoluyla bildirilmesi yapılacaktır.