HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KARIYER FIRSATLARI

İtibarlı bir firma olmanın getirdiği avantajlar sayesinde, çalışanlarımız kendi kariyer fırsatlarını elde eder ve kariyer yollarında ilerlerken onların gelişimine destek olmayı ve şeffaf bir biçimde onlara adil olanaklar yaratmayı kendimize ilke edilmekteyiz. Aslına bakıldığında kariyer yolları hem dikey hem de yatay olmak üzere şeffaf türdendir. Çalışanlar kendi tercihleri doğrultusunda kariyerlerinde ilerleme kaydedecekleri yolları belirlemektedir. 
 
Bu bakımdan açık olan pozisyonlarda kendi çalışanlarımıza da pozisyonu duyurarak firma içerisinde de muhtemel kariyer olanakları yaratmaktayız. Diğer bir yandan kullandığımız ‘iyi çalışan iyi çalışanı tanır’ iç referans sistemiyle açık olan pozisyonlara dışarıdan aday öneren ve önerdiği adayın işe alınması durumunda çalışanlarımız firmamız tarafından ödüllendirilmektedir.
 
Sigorta Jokeri içerisinde performans yönetim sistemi çalışanlarımızın gelişimini destekleyici ve geliştirici şekilde düzenlenmiştir. Performans yönetim sisteminin amacı çalışan ve yönetici arasında eğitim, kariyer planlama, performans konularında iletişim kurulması, çalışan kişilerin işe katkısının adil bir biçimde ölçülerek ayrıştırılması ve yapıcı geri bildirimle motivasyon seviyesinin artırılması böylece performans geliştirici olayların planlanması şeklindedir.
 
Kariyer fırsatları olanağını hem çalışanlarımıza hem de dışarıdan gelen tüm bireylere sunmaktayız. Bu amaçlarımız, yılın başında belirlenen firma hedeflerimizin doğrultusunda yıl içerisinde bir kez gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firma performans yönetimi, yönetici ve çalışan arasında düzenli geri bildirim geliştirici ve objektif bir esasa oturmaktadır. Firmamız içerisinde çalışmak isteyen ve başvuru yapan tüm adaylar, çalışan personellerimiz kadar değer taşımaktadır.
 
Firmamız dinamik, başarma isteği yüksek, gelişime açık, yaratıcı ve deneyimiyle katma değer sağlayan personeller ile çalışmak bizim için bir gurur kaynağı olmaktadır. Bunun dışında yeni mezun olan gençlere kariyer fırsatları sunuyoruz. Yeni mezun gençlerin personel yolculuklarında yanlarında bulunmayı ve başarılı profesyonel bireylere dönüşmeleri konusunda katkıda bulunmaktayız. Deneyim sahibi olan adaylara yönelik pozisyonlar ise, müdürlüklerimizin kadro ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Deneyim ve tecrübe sahibi adaylar, hem ilgili birim yöneticisi ile hem de insan kaynakları yöneticisi ile mülakat sürecine dâhil olmaktadır. Pozitif olarak değerlendirilen adaylar, ayrıyeten İngilizce dili ve gereken yetkinliklerde değerlendirme dönemine alınmaktadırlar. Bu dönem içerisinde yapılan kişilik envanteri uygulaması sonuçları da değerlendirilmeye dâhil edilmektedir.