HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARABANIN MOTORUNUN YANMASI HALİNDE KASKO SİGORTASI ZARARI KARŞILAR MI?

Aracımızın birtakım eksiklikler yani yağsızlık, susuzluk, donma, bozukluk, eskime, çürüme, paslanma ve bakımsızlık nedeniyle meydana gelmiş ise kasko bu konuda bizlere bir güvence vermemekte ve ayrıca bu konuda yaşanan masraf ve onarımı karşılamamaktadır. Araçlarımızın arabanın motorunun yanması konusunda yapılacak olan ek bir poliçe dahi bulunmamaktadır. Bu poliçeyi hazırlamalının ardında yapılacak olan işlemler doğrultusunda birçok önlem alınması daha doğru bir davranış olacaktır. Bu kasko şirketlerinin de kendisini güvence altına alınmasını sağlamaktadır. Bizlerin araçlarımız için yapacağımız güvence altına alınma işlemlerinde bir takım kontroller yapıldıktan sonra veya araştırmalar konusu sona erdikten sonra bir poliçe hazırlanmaktadır.

Araçlar konusunda daha kaliteli sonuç hatta araç güvenliğinin sağlanması için net bilgilere ve konulara sahip olan bir kasko şirketi ile anlaşma yapmamız gerekmektedir. Bu anlaşmaların hazırlanış aşamasında bizlere bilgi ve olanaklardan faydalanmamamız için aydınlatma amacında kaliteli bir eğitim ve bilgi verecek bir personel tarafından bu işlemleri yaptırmamız gerekmektedir. Arabanın motorunun yanması durumunda bizler poliçe hazırlanırken her konuda fayda ve imkân olanak sağlanacağı söylendiğinde biz bunu kabul ederiz. Ancak konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapılan bu poliçelerin bizlerin zor duruma düşmesine sebep olacaktır. Bu poliçelerin hazırlanması bizim kendimize verdiğimiz haklar konusunda olmaktadır.

Bizim kendimize verdiğimiz haklara sahip çıkmamız gerekmektedir. Yani kısacası kendi hakkımızı kendimiz yaratmalıyız. Arabanın motorunun yanması konusunda da hassasiyetimiz var ise bu konudaki yapılacak olan sözleşmeyi ihtiyacımız olan bir konuda yapmamız gerekmektedir. Bu sözleşmelerin gelişli güzel hazırlanması sonucunda bizlerinde bir şekilde mağdur kalmamıza sebep olmaktadır. Arabanın motorunun yanması konusunda daha eskilerde yapılan bir araştırma ve yaşanan olaylar doğrultusunda bir takım kötü sonuçlar alınmaktadır. Bir otobüs üretim firmasını motor üretimi konsun da o yıl içinde üretilen otobüslerin çoğunun motor bölümünde çıkan yanma sonucunda birçok insan hayatını kaybetti. Bu durumlarda kasko devreye girmekte ve bu firmaların hatalarını karşılamış olmaktadır. Sizde güvenli bir hayat için kaskonuzu iyi değerlendirerek yapınız.