HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARABANIN SUDA KALMASI DURUMUNDA KASKO SİGORTASI ZARARI KARŞILAR MI?

Ek teminatlar içerisinde enflasyon teminatı, deprem ve yanardağ püskürmesi teminatı ve terör teminatı yer almaktadır. Enflasyon teminatı herhangi bir kaza sonucunda oluşan hasar karşısında sigortanın sahip olduğu değeri enflasyona karşı korumaktadır. Deprem ve yanardağı sonucunda oluşan hasarlar da ek teminat sözleşmesi dâhilinde karşılanmaktadır. Halk hareketleri ve terör gibi eylemler sonrasında meydana gelen zararlar da kısa zaman zarfı içerisinde araç kasko sigortası tarafından karşılanmaktadır.

Kusursuz planlamalar ile tüm masrafların tarafınıza aktarılmasına imkân tanıyan araç kasko sigortası dar ve geniş kapsamlı olmak üzere iki farklı grupta değerlendirilmektedir. Dar kapsamlı kasko planlaması eski model araca sahip olan kimselerin yaptırması gereken sigorta planlamaları arasında yer almaktadır. 99 TL’den başlayan primler ile satın alınabilen dar kapsamlı kasko uygulaması küçük ölçekli hasarların da mini tamir hizmetleri tarafından karşılanmasına olanak tanımaktadır. Süper Destek Trafik Poliçesi tarafından desteklenen mini tamir hizmetleri araba üstünde oluşan çizikler, cam kırılmaları ve lastik yırtılmaları gibi problemler dâhilinde hemen devreye girerek hasarların karşılanmasına olanak tanımaktadır. Geniş kapsamlı kasko uygulaması ise dar kapsamlı kasko uygulamasına göre daha güveniliridir. Dilerseniz genişletilmiş kasko ek sözleşmeden de yararlanabilirsiniz. Genişletilmiş kasko ek sözleşmesi 3. kişilerin kötü niyetleri ve parlayıcı maddeler sebebi ile gelen hasarların karşılanmasına imkân tanımaktadır.

Güven kavramını en üst safhaya çıkararak farklılığın elde edilmesine olanak tanıyan araç kasko sigortası siz değerli kullanıcılarını düşünerek hareket etmektedir. Gereken tüm uygulamaları en doğru şekilde işleme alan araç kasko sigortası çarpa, devrilme ve yanma gibi kazaların sonucunda oluşan hasarların tümünü kısa zaman da karşılamaktadır. Su baskınları, doğal afetler, halk hareketleri ve hukuksal uyuşmazlık sebebi ile koruma kalkanını ön plana alan araç kasko sigortası, ödeme alternatifine göre farklı indirimlerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Tercih edilme sebeplerini artırarak farklılığın elde edilmesine imkân tanıyan araç kasko sigortası vermiş olduğu hizmet kalitesi ile her geçen gün tercih edilme sebeplerinin artmasına olanak tanımaktadır. Uygun fiyat aralığına ev sahipliği yaparak çalışmalarını sürdüren araç kasko sigortası kullanıcısının avantaj elde etmesi adına da oldukça idealdir.