HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARABANIN YANMASI HALİNDE KASKO SİGORTASI ZARARI KARŞILAR MI?

Dar kapsamlı araç sigorta poliçesi eski arabaya sahip olan kimselerin yaptırması gereken sigorta paketi arasında yer almaktadır. 99 TL’den başlayan primler aracılığı ile satın alınan dar kapsamlı kasko poliçesi dâhilinde isterseniz mini tamir hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Mini tamir hizmeti aracınızda meydana gelen çizik, lastik yırtılması ve cam kırılmaları gibi hasarların önerilen miktarda karşılanmasına olanak tanımaktadır. Bu araç kasko sigortası poliçesi aynı zamanda acil sağlık hizmeti platformundan da yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Acil sağlık hizmeti tıbbi danışmanlık, acil kara ambulansı ve acil hekim hizmetinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Dilerseniz acil tıbbi masraflar teminatında kullanabilirsiniz. Genişletilmiş kasko sigortası ise dar kapsamlı kasko sigortasına oranla daha çok güvenlidir. 7 gün 24 saat boyunca siz değerli müşterilerine hizmet sağlayan geniş kapsamlı sigorta poliçesi uygun fiyat aralığı sayesinde avantaj elde etmenize olanak tanımaktadır.

En çok tercih edilenler listesinde öncülüğünü koruyan araç sigorta poliçesi hukuksal koruma sigortası, artan mali sorunluluk sigortası, koltuk feri kaza sigortası, kısmi kasko sigortası ve Anadolu mini onarım hizmetleri olmak üzere farklı gruplara ayrılmaktadır. Artan mali sorumluluk sigortası, trafik sigorta planlamasına ek olarak yapılmaktadır. İsteğe bağlıdır. Koltuk ferdi kaza sigortası ise aracın park ya da bakımı sırasında gelen hasarların karşılanmasını sağlamaktadır. Koltuk feri kaza sigortası yurt içi ve yurt dışında kullanıcıya gelen zararların da karşılanmasını destekleyici niteliğe sahiptir.

Hukuksal koruma sigortası ise belirtilen tüm teminat limitlerinin kısa zaman da kullanıcı tarafına aktarılmasını sağlamaktadır. Anadolu mini onarım sigortası ise boya tamiri, kaportalarda meydana gelen göçük düzeltme, plastik tampon tamiri ve ön cam tamiri gibi uygulamaların gerçekleşmesini sağlamaktadır. En çok tercih edilenler sigorta poliçeleri arasında yer alan bu uygulama aracılığı ile kısa zaman da hasarın geri plana alınmasını destekleyebilirsiniz. Sizler de aracınıza ve kendinize uygunluk gösteren herhangi bir sigorta poliçesinden kısa zaman zarfı içinde yararlanarak güven kavramının ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz. Geniş kapsamlı ya da dar kapsamlı sigorta poliçesi aracılığı ile keyifli sürüş keyfini enlerde yaşayabilirsiniz.