HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARAÇ KASKO DEĞERİ HESAPLANMASINDA ETKİLİ OLAN FAKTÖRLER NELERDİR?

Kasko araç sigortası devrilme, yanma ve çarpa gibi kazalar sonucunda oluşan hasarların karşılanmasını desteklemektedir. Deprem, doğal afet, sel, yangın, hırsızlık, bedeni zararlar ve hukuksal uyuşmazlık sebebi ile ortaya çıkacak koruma teminatının gerçekleşmesini sağlayan araç sigortası aynı zaman da mini onarım hizmeti de sunmaktadır. Kasko da mini onarım hizmeti, küçük ölçekteki zararların karşılanmasını sağlamaktadır. Cam kırılmaları, lastik yarılmaları gibi hasarların karşılanmasını destekleyen mini onarım hizmeti aynı zamanda sahip olduğunuz aracın içerisinde ki özel eşyaları da güven altına almaktadır.

Hukuksal koruma teminatı da sağlayan mini onarım hizmeti teyp ve cam onarım hizmetinin de ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Araç kasko değerinin hesaplanması sırasında öncelikle kasko değerinin belirlenmesi gerekmektedir. Araç kasko değerinin hesaplanması sırasında poliçe primi etkilenmektedir. Bu uygulamanın aracın sahip olduğu kasko değeri üzerinden yapılması gerekmektedir. Ön plana çıkarılan bu bilgilere Türkiye Sigorta ve Reasürans Birliği tarafınca ulaşabilirsiniz. Bu hizmet planlamasından her araç kasko değerini hesaplamak isteyen bireyler yararlanabilmektedir. Araç kasko değerinin hesaplanması sırasında ikinci el ve olağan yeni aracınızın fiyatının bilinmesi gerekmektedir. Bu aşama sırasında uzman bir kurumun fikir ve önerilerini alarak en doğru sonucun elde edilmesini sağlayabilirsiniz. Hesaplama uygulaması sırasında birden fazla hususun göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Olağan ekonomik gelişmeler sürekli bu platformun değişiklik göstermesine sebep olmaktadır.

 Bazı zamanlar faiz platformunda dalgalanmalar gözlemlenirken bazı zamanlar da ise ikinci el otomobilin fiyatlarında farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Ön plan alınan bu farklılıklar da otomobil fiyatlarının da değişmesine neden olmaktadır. En çok tercih edilen hizmet platformu arasında öncülüğünü koruyan araç kasko poliçesi aracınızın koruma altına alınması adına oldukça idealdir. Güven kavramını destekleyerek çalışmalarını sürdüren araç kasko poliçesi kullanıcı arzu ve taleplerini yerine getirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Kusursuz platformu ile farklılık yaratan bu sigorta planlaması uygun fiyat aralığı sayesinde tercih edilme sebeplerinin artmasına imkân tanımaktadır. Avantaj sağlamanız açısından da oldukça ideal olarak gözlemlenen bu planlama aracılığı ile sizler de konforlu seyahat keyfinin ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz. Farklılığı ile ön plana çıkmayı başaran araç kasko sigortası şimdi en özel fiyatlar ve fırsatlar ile siz değerli kullan merhaba demeye hazırlanıyor.