HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARAÇ KASKO SİGORTASI NEDİR?

Dar kapsamlı araç kasko sigortası eski modele sahip araçları olan kimseler adına oldukça idealdir. Aynı zamanda 2013 – 1990 model arası kamyonet tarzı araca sahip olan kimseler de dar kapsamlı sigorta uygulamasından yararlanabilirler. Hasarsızlık indirimi sebebi ile özel indirim imkânı sağlayan dar kapsamlı sigorta poliçesi 1 yıl sonra genişletilmiş kaskodan faydalanabilmektedir.

Genişletilmiş kasko sigortası , Süper Destek Trafik Poliçesi ile birlikte siz değerli kullanıcılarına paket halinde sunulmaktadır. Dar kapsamlı sigorta poliçesi ile beraberinde mini tamir hizmet planlamasından da yararlanabilirsiniz. Mini tamir hizmeti kaportada oluşum gösteren göçükleri düzeltme, döşeme tamiri, plastik tampon tamiri, leke çıkarma ve cam kırılmaları sonucunda oluşan hasarların karşılanmasını sağlamaktadır. Dilerseniz acil sağlık hizmeti, artan mali sorumluluk sigortası, koltuk ferdi kaza sigortası ve hukuksal koruma sigortası planlamalarından da yararlanabilirsiniz.  Acil sağlık hizmet platformu tıbbi danışmanlık, acil hekim hizmeti, medikal bilgi köprüsü ve sarf malzemeleri gibi hizmetlerden yararlanmanıza fırsat tanımaktadır.

Kişinin hastaya götürüldükten sonra 12 saat içerisinde ortaya çıkan rahatsızlık sonucu hastanede sabahlaması durumunda olağan tüm masraflar acil tıbbi masraflar platformu tarafınca karşılanmaktadır. Acil tıbbi masrafların karşılanması durumunda kişi isteğe bağlı olarak bu planlamadan ailesinin de faydalanmasını sağlayabilir. Firma sahipleri ise çalışanlarının yararlanmasına olanak tanıyabilirler.  Geniş kapsamlı kasko sigortası ise sahip olduğunuz araca tam güvence sağlamaktadır. Kusursuz hizmet platformu ile ön plana çıkan genişletilmiş kasko poliçesi aynı zaman da hasarsızlık indiriminden de yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. Hasarların kısa zaman zarfı içinde karşılanmasına olanak tanıyan bu kasko poliçesi aracınızda bulunan özel eşyaların çalınması durumunda da hemen devreye girerek hasarların karşılanmasını desteklemektedir.

Hukuksal anlaşmazlıklardan dolayı doğacak problemleri çözüme kavuşturmak amacı ile Hukuksal koruma teminatından da yararlanabilirsiniz. Hırsızlık ve çalınma sonrasında poliçede belirlenen miktarda hasarların karşılanmasını destekleyen araç kasko sigortası uygun fiyat aralığı sayesinde siz değerli kullanıcılarının avantaj elde etmesine imkân tanımaktadır. Ekonomik planlamalar sayesinde avantaj kavramının ön plana çıkmasını destekleyen araç sigortası istekleriniz doğrultusunda hareket ederek memnuniyet derecesinin artmasına olanak tanımaktadır. Kısa zaman zarfı içinde olay yerine eksper gönderilmesini sağlayan araç kasko sigortası aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz güven ve konforda ki seyahat keyfinden yararlanabilirsiniz. Araç kasko sigortası ile kusursuz sürüş keyfine merhaba demenin tam zamanı.