HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARAÇ KASKO SİGORTASINDA HASARSIZLIK İNDİRİMİ

İşleme alacağınız bu sigorta sistemi 99 TL’den başlayan fiyatlar ile siz değerli kullanıcılarına sunulmaktadır. Dar kasko kullanımının ardından 1 yıl geçmesi söz konusu olur ise genişletilmiş kasko yaptırarak hasarsızlık indiriminden yararlanabilirsiniz. Hasarsızlık indirimi, olağan kasko planlamanızın primini yaklaşık olarak %65 oranında tarafınıza indirim olarak sunmaktadır. Avantaj sağlayarak tasarruf elde etmeniz adına oldukça ideal araç kasko sigortası son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kullanıma alan hasarsızlık indirimi sigorta şirketine göre farklılık göstermektedir. Ön plana çıkan poliçenizin yenilenmesi durumunda prim farklılıkları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Hasarsızlığı bozmayan durumlar arasında yer alan%100 rücu durumu, kaza sırasında karşı tarafın hatalı olduğu hasarlar arasında yer almaktadır: Bu tür durumlarda kısa zaman da sigorta şirketlerinden hasar tazminatının karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Araç kasko sigortasında hasarsızlık indirimlerinden biri de radyo çalınması ve cam kırılmasıdır. Yılda bir kere işleme alınma şartı ile hasarsızlık indiriminden yararlanarak cam kırılması ve teyp çalınması durumlarında hasarların bir bölümünün karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Fakat olağan bu durumdan yararlanmak için tutanak tutulması ve resmi evrakların ön plana çıkarılması gerekmektedir. Diğer bir araç kasko sigortasında hasarsızlık indirimi ise mini hasarlardır. Sahip olduğunuz aracın dış yüzeyinde meydana gelen çizik ve sıyrık gibi hasarlar bu indirim planlaması tarafından kısa zaman da karşılanmaktadır. Fakat bu hasarsızlık indirimi sadece belli başlı sigorta şirketlerinde geçerli olmaktadır.

 Mini hasarlar teminatı aracılığı ile yazılan şartlardan yararlanarak sizler de hasarsızlık indirimini sayesinde aracınızı koruma altına alabilirsiniz. Dilerseniz ek olarak mini onarım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Mini onarım hizmetlerinde de plastik hasarları ve boya tamiri gibi hasarların karşılanmasına imkân verilmektedir. Kısa zaman zarfı içinde tüm arzu ve taleplerinizin yerine getirilmesini destekleyen sigorta poliçesi ve hasarsızlık indirimi aracınızı ve şahsınızı güven altına alarak en doğru adımlar ile olumlu sonuçların elde edilesini desteklemektedir. Her geçen gün tercih edilme sebeplerini artırarak farklılık yaratan sigorta poliçesi dâhilinde eğer aracınız sıfır kilometre ve tam hasar almış durumda ise kısa zaman da teslim bedeli geri ödenmektedir. Sizler de araç kaskosu ve hasarsızlık indiriminden yararlanarak aracınızı güven altına alabilirsiniz.