HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARAÇ SATIŞINDA KASKO DEVRİ NASIL OLUR?

Olağan bu durumun ardından mirasçıların sigorta acentesine gitmesi gerekmektedir. Bu uygulama sonrasında eğer istenirse poliçe iptal edilebilir. Ön plana çıkan bu kararın kesinleşmesine mirasçılar olduğu kadar sigorta acentesi de tek taraflı olarak kararın verilmesinde etkili olabilir. İptal uygulamasının ardından olağan sigorta poliçesi kısa zaman zarfı içinde fesh edilir ve kalan günler adına sigorta sahiplerine geri ödeme yapılır.

Karşılıklı güven dâhilinde tüm işlemleri en doğru şekilde uygulamaya alan araç kasko sigortası uygun fiyat aralığına ev sahipliği yapmaktadır. En doğru adımlar öncülüğünde olumlu sonuçların ön plana çıkmasına kaynaklık eden araç kasko sigortasını, araç satışı sırasında bir başka kimseye devredemezsiniz. Mevcut kanun planlamalarına göre böyle bir durumun gerçekleşmesi mümkün değildir. Son zamanlar da sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasında öncülüğünü koruyanaraç kasko sigortası kullanıcısının arzu ve talepleri doğrultusunda hareket ederek en doğru sonucun elde edilmesine imkân tanımaktadır. Avantaj elde edilmesi adına da oldukça ideal olan araç kasko poliçesi dar kapsamlı ve geniş kapsamlı olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır:  

Dar kapsamlı araç sigortası 99 TL’den başlayan primler aracılığı ile siz değerli kullanıcılarına sunulmaktadır. Dilerseniz dar kapsamlı sigorta ile birlikte hasarsızlık indiriminden de yararlanabilirsiniz. Eğer aracınızda herhangi bir hasar meydana gelmemiş ve dar kapsamlı sigorta yaptırmanızın üzerinden 1 yıl geçmiş ise genişletilmiş kasko poliçesinden indirimli fiyatlar aracılığı ile yararlanabilirsiniz. Her geçen gün tercih edileme sebeplerini artırarak farklılık yaratan araç kasko sigortasının değer listesini öğrenmek istiyorsanız aracın model yılı, aracın markası ve aracın tipini bilmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda kasko değer listesi kısa zaman zarfı içinde tarafınıza aktarılacaktır.

Güvenliğiniz adına biçilmiş bir kaftan olarak tanımlanan araç kasko sigortası huzur dolu seyahat günlerine merhaba demeniz adına da oldukça idealdir. Sahip olduğu kusursuz işlevi ile en doğru sonuçların elde edilmesine imkân tanıyan araç kasko sigortası aracılığı ile sizler de sürüş keyfinin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Araç kasko sigortasında hayat var…