HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARACIN ÇALINMASI DURUMUNDA KASKODAN YARARLANMAK

Aracımızın modeline ve yapılan kaskonun değerine göre bizlere ya aracımızın yenisini veya aracımızın değerini bir maddi değer olarak vermektedirler. Araç bilgileri doğrultusunda bizlerde hırsızlık konusunda kendimizi bir şekilde korumuş olmaktayız. Aracımızın bizler için önemi çok büyüktür. Bu konuda yapılacak olan güvenlik tedbirleri trafik sigortası ve kasko hizmetleri olmaktadır. Karşılaşacağımız herhangi bir olay karşısında bizlerin kendimizi ve aracımızı güvenli bir şekilde bulunması için bu kasko hizmetlerinin yapılması gerekmektedir. Araçlarımızın çalınmaya karşı tedbirlerin alınmasının ardından yaşanan bu hırsızlık durumunda bizlerde bu konuda daha tedbirli davranmamız gerekmektedir. Araçlarımızın çalındığına ve hırsızlık olayı ile sonuçlanan bir eylem olayına karıştığına kanaat getirdikten sonra polise veya güvenlik güçlerine haber verilmesi gerekmektedir.

Araçlarımızın polis veya güvenlik güçlerine haber verilmesinin ardından yaşanan bu olaylar karşısında birçok konuda kendimizi bir güvence altına almış olduğumuz kasko şirketimize de bilgi verilmesi gerekmektedir. Verilen bu bilgi polisin yazılı bir şekilde tutmuş olduğu bu tutanak ile kanıtlanmaktadır. Yapılan polis eşliğindeki bu tutanak ile birlikte birçok işlem sonucunda hazırlanan hırsızlık rapor-unu kasko şirketine ulaştırmamız gerekmektedir. Bu gelen ve bizim göndermiş olduğumuz evraka göre araç konusunda bizlerin bir bekleme sürecine girmemiz gerekmektedir. Bu bekleme süreci tamamlana kadar kasko şirketimiz bizlere bir araç kiralama şirketinde bir araç vermektedir.

Aracımızın bulunması için geçmesi gereken bir süre bulunmaktadır. Bu süre doğrultusunda bizlerde bu kasko firmamızın vermiş olduğu araç ile ihtiyacımızı gidermekteyiz. Aracımızın bulunmadığı ve resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından bir bekleyiş süresinin sona ermesinin ardından aracımızın kasko bedeli üzerinde bizlere ödeme veya araç verilmek sureti ile bizlere geri dönüş yapılmaktadır. Bu dönüş esnasında bizlerden tekrardan bir bilgi alınması işlemine girilmektedir. Aracımızın yenisi veya değerinde bir ödeme yapılmasının ardından güvenli bir kasko işlemi yapılmış olmaktadır. Buradaki amaç müşterinin her şekilde mağdur edilmemesi olmaktadır. Araçlarımızın bir şekilde güvence altına ve koruma altına alınması gerekmektedir. Kaskomuzu hırsızlıklar karşı korumasını yapılması bizler için maddi bir güvence olmaktadır.