HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

DAR KASKO KAPSAMI NEDİR?

Kullanıma alacağınız bu poliçe sistemi sahip olduğunuz aracın modeline göre farklılık göstermektedir. 99 TL’den başlayan fiyat listesi ile çalışmalarını sürdüren dar kasko kapsamı hasarsızlık indirim planını da uygulama almaktadır. Hasarsızlık indirimi, trafik poliçesi üzerinden giderek aracın özel indirime tabi tutulmasına imkân tanır. Dar kapsamlı sigorta da yenileme yaptırmanız dâhilinde tarafınıza %30’luk hasarsızlık indirimi yapılacaktır. Uygulamaya alacağınız dar kasko kapsamındaki poliçeleri dilerseniz paket planlaması dâhilinde alabilirsiniz. Paket dâhilinde alacağınız bu poliçeler Süper Destek Trafik Poliçesi olarak tanımlanmaktadır.

Küçük kazalar sonucunda işleme alınacak olan dar kasko kapsamındaki poliçe, mini tamir hizmetlerinin desteklenmesini sağlamaktadır. Yararlanacağınız Acil Sağlık Hizmetleri geniş kapsamlı hem de sigortalı olmak üzere iki farklı grupta değerlendirilmektedir. Eğer aracınızda küçük hasarlar meydana geldiyse, Mini Tamir Servis hizmeti hemen devreye girerek meydana gelen hasarların en kısa zaman zarfı içinde bedelsiz olarak karşılanmasına imkân tanımaktadır. Olağan bu tamir işlemi sırasında herhangi bir evrak gerekmemektedir. Uygulamaya alınan dar kasko kapsamındaki poliçe, olağan zararların karşılanmasını sağlayarak kusursuzluğun elde edilmesini öngörmektedir. Acil sağlık hizmeti kullanıcısına 24 saat boyunca tıbbi danışmanlık hizmeti vermektedir. Acil sağlık hizmetinin içerisinde, kişiyi yatarak tedavi etme ve hastane masraflarının karşılanması da yer almaktadır. Aynı zaman da kişiye tıbbi danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Dar kasko kapsamında yaptıracağınız poliçe dâhilinde acil tıbbi masrafların da karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

 Bu hizmet platformunda hastaneye ulaştırılan hastanın tüm bakım masraflarının tamamı poliçe kapsamına dâhil edilmektedir. Eğer kaza sonucunda kişiyi yaralanmaya maruz kalır ise ortaya çıkan tedavi masraflarında 10.000 dolara kadar ödeme yapılmaktadır. Son zamanlar da en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan dar kasko kapsamı güven kavramının ön plana çıkarılmasını sağlayarak huzur dolu günler geçirmenize imkân tanımaktadır. . Dış darbeler sonucunda aracınızın olağan tüm masraflarını bedelsiz olarak karşılanmasını sağlayan dar kasko kapsamı aynı zamanda küçük ölçeğe ev sahipliği yapan hasarların da en kısa zaman zarfı içinde karşılanmasına olanak tanımaktadır. Sizler de dar kasko kapsamı dâhilinde aracınızı güven altına alabilirsiniz. Dar kasko kapsamı aracılığı ile huzur dolu günlere merhaba diyebilirsiniz.