HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

DAR KASKO VE GENİŞLETİLMİŞ KASKO ARASINDAKİ FARKLAR

Bizler için araçlarımızın güvenliği her daim önemli bir konum olmaktadır. Peki, bu konuda neler yapabiliriz. Araçlarımızın güvenliğini sağlamak için araçlarımıza yatırdığımız bu kasko işlemleri içerisinde bulunması gereken birçok konuda işlem olmaktadır. Bu işlemler arsında araç güvenliğini sağlama bizlerin ihtiyacı olan önemli bir konu olmaktadır. Dar kasko ve genişletilmiş kasko arasındaki farklar konusunda yapılması gereken birçok olgu alınlardan başlamaktadır. Araçlarımızın bir konuda bizlere bir güvenlik konusunda yardımımıza ihtiyaçları bulunmaktadır. Her konuda aracımızın güvende olmasını istiyor ve kargaşa dolu bir şehirde yaşıyor isek bu konuda yapılacak tek bir konu bulunmaktadır. Bu konu ise geniş kapsamlı bir kasko anlaşması yaparak aracımızı güveli halde tutmaktır.

Dar kasko ve genişletilmiş kasko arasındaki farklarhakkında araçlarımızın ihtiyacı belli bir olgu olmaktadır. Önemli olan bizin onlar için neler istediğimiz olmaktadır. Araçlarımız konusunda bir konu bütünü olarak ihtiyaçları olan tek konu güvenli bir kaskonun yapılması olmaktadır. Araç güvenliğinin sağlanması için yapılacak olan geniş kapsamlı bir kasko hizmeti almaktan geçmektedir. Bu kasko hizmeti içerisinde bir öz güven korkusu olmadan başarmak olacaktır. Araçların bir şekilde güvende olması için bu kasko hizmetlerine ihtiyacımız olmaktadır. Yapılan kasko anlaşmaları ile bir güven korkusu olmamaktadır. Aracımızı gece evimizde dururken verilen zararlar konusunda bir güven hissiyatı içinde olması gerekmektedir. Dar kasko ve genişletilmiş kasko arasındaki farklar konusunda bir şekilde bilgi verilmesi ve ayrımın iyi yapılması gerekmektedir.

Aracımız için ihtiyacımız olan konu net olarak bilinmesi gerekmektedir. Bu bilgi toplamı dâhilinde yapılacak olan işlem birçok konuda bizleri teskin etmektedir. Araçlarımızın b i güvenlim konusunda başarılı şekilde korunması için yapılacak en doğru hareket bir kasko anlaşması yapılması olacaktır. Kasko anlaşması içersinde dar kasko ve genişletilmiş kasko arasındaki farklar konusunda geniş bilgiyi verecek bir konu olması ve aydınlatılması gerekmektedir. Bu konuda yapılacak olan en önemli etki şekli bir araç güvenliği konusunda detaylı bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Aracımızın genel bilgilerine sahip iseniz yapılacak olan kasko konusunda da bir bilgi sahibisiniz demektir.