HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

FULL KASKO NEDIR NELERI KAPSAMAKTADIR?

Yasalaşan yeni kasko düzenlemeleriyle, kasko sahipleri ekstra ayrıcalıklara kavuşmuş, standart olan zarar tazminlerine bir yenileri daha eklenmiş ve Kasko poliçeleri çeşitlendirilerek, her beklentiye cevap verebilecek biçimde düzenlenmiştir.  Zorunlu olmayan fakat insan hayatında önemli bir yere sahip olan bu uygulama ile küçük ödemeler yapıp, ileride karşılaşılabilecek büyük zararların yıkımlarını, yara almadan atlatabilme imkanları yakalanmış olacaktır. Full( genişletilmiş), tam , kasko ve dar kasko olarak alternatiflere ayrılan bu uygulamaların her biri farklı teminatları kapsamı içine almaktadır.
 
Full kasko, diğer bir adıyla genişletilmiş  kasko, alışılmışlığın dışında daha fazla alanda ve pek çok sebeple meydana gelebilecek  zararları teminat altına alan daha geniş kapsamlı bir poliçe ürüdür.Bilindiği üzere, kaskosu olan bir aracın yangın, sel, kaza, doğal afet ve çalınma gibi istenmeyen olaylara maruz kalması durumunda devreye giren Kasko,  hasarları karşılayarak, insanların hayatlarına kaldıkları yerden yeniden devam etmelerini sağlamaktır.
 
İşte Full Kasko ile bu alışılmış maddelerin dışına çıkılarak, insanlar en küçük ayrıntıların bile zarar tazminlerini alabilme hakkına sahip olacaktır. Talepler doğrultusunda hazırlanacak olan yeni teminatları kişinin kendisi belirlerken, aracın parçalarının çalınması, aracın terör ve ayaklanma sonucu zarar görmesi, kemirgen hayvanların verebileceği hasarlar, patlayıcı maddelerin neden olduğu hasarlar, araçta elektronik ve mekanik alanda meydana gelecek zararlar ve bünyesinde bulunan teyp, hoparlör, navigasyon gibi elektronik aletlerin tazmini de ek olarak bu poliçeye dahil edilebilinmektedir.
 
Elbetteki maddi değeri yüksek, güvenlik açısından zayıf bir şehirde bulunan ve otopark, garaj gibi güvenlikten yoksun durumdaki araçlara sahip olan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bu kasko çeşitini, alanında uzman bir şirgorta şirketi ile irtibata geçip, kişiye uygun ödeme planı oluşturulduktan sonra bir yıl süre ile gönülrahatlığı ile kullanılabilinmektedir.