HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

GENİŞ KASKO NELERİ KAPSIYOR?

Uygulamaya alacağınız ek sözleşme dâhilinde Türkiye sınırı dışında meydana gelen zararlar da karşılanmaktadır. Grev ve halk hareketleri sırasında meydana gelen müdahaleler neticesinde yaşanan hasarlarda ek sözleşme dâhilinde karşılanmaktadır. Yine aynı şekilde yanardağ püskürmesi ve toprak kayması gibi doğal afetler neticesinde oluşum gösteren zararlarda bu sözleşme dâhilinde kısa zaman zarfında karşılanmaktadır.

Terör eylemleri ve sobotaj durumlarında da meydana gelen hasarlar geniş kasko poliçesi aracılığı ile geri plana alınmaktadır. Yanma, hırsızlık ve 3. kişilerden doğacak zararlı davranış sonrasında devreye giren geniş kasko poliçesi kurallar dışında çekilen araçların zararlarını da karşılamaktadır. Aracınızın çalınması ve kaza yaşaması durumunda devreye giren kasko sigortasının ön plana çıkardığı şartlara görepoliçe tarafından belirtilen tarihe kadar araç teminat altına alınmaktadır. Kaza durumu sonrasında yaşanan hasarlarda eksik ya da fazla sigorta planlaması yapılmamaktadır. Aracın sahip olduğu sigorta bedeli belirtilmemekte ve tazminatın hangi şartlarda ne şekil yapılacağı poliçede özel olarak kullanıcısına sunulmaktadır. Onarım süresi boyunca neler yapılacağı ve hangi sigorta tarafından da belirleneceği kasko poliçesinde açıkça belirtilmiştir.

Aracınızın ikinci şahıs tarafından kullanılması durumunda uygulamaya alınan kasko poliçesi değişmemektedir. Sigortanın ölmesi durumunda kasko sigorta poliçesinin olağan durumu değişiklik gösterir mi sorusu son zamanlar kullanıcıların en çok merak ettikleri arasında yer almaktadır. Bu tür durumlarda olağan tüm borçlar kısa zaman zarfı içinde kanuni varislere devredilmektedir. Bu planlamanın gerçekleşmesi adına olağan veraset ilamının da ibrazi gereklidir. Eğer kazaya karışan kimsenin sahip olduğu araç el senedi aracılığı ile satılmış ise olağan tüm mülkiyet değişikliğinden tamamen noter sorumlu olmaktadır. Eğer aracın noter satışı yok ise işleten sıfatı değişmemektedir. Geniş kasko uygulamasında ön plana çıkarılan hasarsızlık indirimleri, şirket değişikliği gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığında tüm planlamalar en doğru şekilde gözden geçirilerek devam ettirilmektedir. Eğer sahip olduğunuz aracı değiştirirseniz aynı şekilde gözden geçirme uygulaması tekrarlanarak hasarsızlık indirimlerinin devam ettirilmesine imkân tanıyabilirsiniz. Poliçenizin sahip olduğu detaylandırma bölümünü kontrol ederek kişisel eşya kapsamına giren kredi kartı, cep telefon, mücevher ve kıymetli evrak gibi eşyaların da teminat altına alınmasını sağlayabilirsiniz. Geniş kasko uygulaması ile sizler de aracınızın güvenliğini en üst safhaya çıkarabilirsiniz.