HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

HASARSIZLIK İNDİRİMİ NEDİR?

Dar kapsamlı sigorta poliçesi 99 TL’den başlayan primler aracılığı ile hizmet vermektedir. Dar kapsamlı araç sigortası eski model araca ev sahipliği yapan kullanıcılar adına oldukça idealdir. Aynı zamanda hususi ve kamyonet kullanım tarzındaki araçlar içinde dar kapsamlı sigorta poliçesi tercih edilmektedir. Memnuniyet derecesini artırmak adına tüm arzu ve talepleri kısa zaman da yerine getiren araç kasko sigortası hasarsızlık indirim fırsatı da sunmaktadır. Hasarsızlık indirimi yenileme primi dâhilinde işleme alınmaktadır. Ön plana çıkarılan hasarsızlık indirimi sahip olduğunuz sigorta poliçenizin primlerini etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

 Hasar oluşması sırasında daha kolay karar almanıza fırsat tanıyan hasarsızlık indirimi, poliçenizin yenilenmesi durumunda bile devam etmektedir. Son zamanlar da tercih edilme sebeplerini artıran hasarsızlık indirim planlaması aynı zaman da güven kavramının da en üst safhaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Eğer dar kapsamlı sigorta poliçesine sahipseniz ve üzerinden 1 yıl geçti ise herhangi bir hasar gözlemlenmediği sürece uygun fiyatlar aracılığı ile genişletilmiş kasko poliçesinden de yararlanabilirsiniz. Dilerseniz acil sağlık hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Acil sağlık hizmeti medikal bilgi köprüsü,  acil hekim hizmeti, tıbbi danışmanlık ve sarf malzemeleri gibi hizmetlerin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir.

Herhangi bir kaza sonucunda oluşabilecek tüm hasarların kısa zaman da karşılanmasına imkân tanıyan araç kasko sigortası acil tıbbi masraflar teminatının da karşılanmasına olanak tanımaktadır. Eğer sigorta yaptıran kimsenin kaza sonucunda hastaneye yatırılması söz konusu olur ise 12 saat boyunca oluşabilecek tüm acil tıbbi operasyonlar acil tıbbi masraf teminatı tarafınca ödenecektir. Mini tamir hizmeti ise aracınızda meydana gelen çizik, lastik yırtılmaları ve cam kırılmaları gibi hasarların ödenmesine olanak tanımaktadır. Aracınızı güvence altına alan bu planlama uygun fiyat aralığına ev sahipliği yapmaktadır. Avantaj elde etmeniz açısından da oldukça ideal olarak tanımlanan araç kasko sigortası hayatınızı ve geleceğinizi teminat almanıza adına oldukça idealdir. En uygun adımlar ile doğru sonuçların elde edilmesini destekleyen araç kasko sigortası genişletilmiş kasko poliçesinden yararlanmanız dâhilinde özel indirim planlamasının ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir: Sürekli kendini yenileyerek farklılık yaratmaktadır. Sizler de hayal ettiğiniz sürüş keyfini ön plana alarak huzur dolu günlere merhaba demek isteyenlerdenseniz kendinize ve aracınıza uygunluk gösteren herhangi bir araç kasko poliçesinden yararlanabilirsiniz.