HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKO PRİMİ NASIL HESAPLANIR

Araçlarımızın kasko için gerekli olan bilgilerimizi topladıktan sonraki bir sıralama içerisinde birçok kasko şirketlerine gitmemiz ve her şubeden bir şekilde değişik fiyat bilgilerine sahip olacaksınız. Bu fiyatların sabit olması imkânı bulunmamaktadır. Kasko primi nasıl hesaplanır konusunda her firmadan bir bilgi alıp kendimiz için en doğal olan fiyat ve en doğru şekilde olan fiyat konusunda yapılacak bir ücret ödemesi çıkarabilmekteyiz. Fiyatlar kasko şirketlerine göre değişme göstermektedir. Devletin zorunlu tutmuş olduğu bazı fiyat noktaları bulunmaktadır. Fiyatlar arasında birkaç konuda tek bir yardım ve koruma almaktasınız. Araçlarımızın daha güvenli bir şekilde olması için bu kasko hizmetine ihtiyacımız olmaktadır.

Araçlar konusunda birçok deneyim sahibi kişiler tarafından hazırlanan araç muayenesi sonucunda bizlere bir fiyat hazırlamaktadır.Kasko primi nasıl hesaplanır sorusu ile karşılaştığımızda bu yapılan incelemeci olarak görev alan personel tarafından çıkan bir küçük araştırma yapılmaktadır. Yapılacak olan bu araştırmalar sonucunda bizlere araç kasko bedelimizin oranı belli olmaktadır. Bu fiyatların oluşumunda en önemli unsur ise araç konusunda bir bilgi sahibi olmamız olacaktır. Kasko firmaları fiyatlar konusunda tam bir fiyat vermektedirler. Bu fiyatların tam ve net olmayışından dolayı bizlerinde gerçek rakamlara ulaşmamız mümkün olmamaktadır. Yapılacak olan küçük araştırmalar sonucunda birçok konuda ve fiyat konusunda bir fiyat sahibi olabilirsiniz. Araçların genel bilgilerinde doğru bir şekilde sahip olmamız bizler için çok önemlidir.

Kasko primi nasıl hesaplanırkonusunda daha fazla bilgi edine bilmek için en yakın bir şubeye giderek direk yerinden ve ya internet üzerinden hizmet vermekte olan firmalar üzerinden bir bilgi sahibi de olabilirsiniz. Sahip olacağınız bu bilgiler dâhilinde birçok konuda da bir korunma ve aracınızı birçok konuda zarara karşı önlem almış olacaksınız. Yapılacak olan araştırmalar sonucunda kasko primi nasıl hesaplanır sorusunda bir cevap bulmuş olmaktasınız. Araçlarımızın her ne şekilde olursa olsun araçlarınızın net fiyatlara ulaşabilirsiniz. Araçların korunması çok önemli olmaktadır. Araç korunmasının yanında aynı zamanda sizlerin de kazalara ve oluşacak olan birçok zarara karşı önlem almış olacaksınız