HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKO SİGORTASI KAPSAMI DIŞINDA KALAN HALLER NELERDİR?

Ön plana çıkarılan tüm kasko ödemeleri, teminat kapsamı adına geçerli olan durumlar için devreye alınmaktadır. Poliçesi sistemine dâhil edilmeyen durumlar, Kara Taşıtları Kasko Sigortası Genel Şartları belgesi aracılığı ile açıklanmaktadır. Kasko sigortası kapsamı dışında kalan durumlar arasında uyuşturucu kullanımı ve 2. şahıs tarafından gerekli sürücü belgesine sahip olmadan aracın kullanılma durumu yer almaktadır. Eğer sahip olduğunuz araç rutin bakım hizmetlerinden yararlanmamış ise yani paslanma ve çürüme gibi problemler ile karşı kaşıya kalmış olması sebebinden doğan hasarlarda kasko sigortası kapsamı dışında ye almaktadır.
 
Uygun fiyat aralığı ile siz değerli kullanıcılarına merhaba diyen kasko sigortası son zamanlar da en çok tercih edilen hizmet platformu arasında yer almaktadır. Avantaj elde etmeniz açısından da biçilmiş bir kaftan olarak tanımlanan araç kasko sigortası siz değerli kullanıcılarının tüm arzu ve taleplerini yerine getirmektedir. Beklediğiniz hizmet planlamasından çok daha fazlasını sizlerle paylaşan kasko sigortası aracılığı ile sizler de güvenli yarınlara merhaba diyebilirsiniz. Araç kasko sigortasının kapsamı dışında kalan bazı haller bulunmaktadır. Ön plana çıkarılan tüm kasko ödemeleri, teminat kapsamı adına geçerli olan durumlar için devreye alınmaktadır. Poliçesi sistemine dâhil edilmeyen durumlar, Kara Taşıtları Kasko Sigortası Genel Şartları belgesi aracılığı ile açıklanmaktadır. Kasko sigortası kapsamı dışında kalan durumlar arasında uyuşturucu kullanımı ve 2. şahıs tarafından gerekli sürücü belgesine sahip olmadan aracın kullanılma durumu yer almaktadır. Eğer sahip olduğunuz araç rutin bakım hizmetlerinden yararlanmamış ise yani paslanma ve çürüme gibi problemler ile karşı kaşıya kalmış olması sebebinden doğan hasarlarda kasko sigortası kapsamı dışında ye almaktadır.

Savaş ve istila sebebi ile ortaya çıkan zararlarda sigorta yaptıran kişiye aittir. Ruhsatlı sefer yapan gemiler haricinde eğer aracın hava da taşınması sırasında doğabilecek zararlar sigorta kapsamı dışında yer almaktadır. Güvenli yol almak isteyenlerdenseniz sizler de hemen kasko sigorta uygulamasını işleme almalı ve günü geçen sigorta poliçelerini yeniletmelisiniz.  Kasko sigorta poliçesi dar kapsamlı ve geniş kapsamlı olmak üzere iki farklı gruba ev sahipliği yapmaktadır. 99’ TL den başlayan primler aracılığı ile kasko sigorta uygulamasından yararlanabilirsiniz. Dar kapsamlı sigorta poliçesi ile birlikte Süper Destek Trafik poliçesinden de yararlanabilirsiniz. Eğer küçük ölçekteki hasarların karşılanmasını istiyorsanız mini tamir hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Cam kırılmaları ve lastik yarılmaları gibi durumlarda anında hemen devreye giren mini tamir hizmetleri aynı zaman da taşıta zarar veren diğer aracında masraflarını üstlenmektedir.

Acil sağlık hizmet planlamasında ise acil hekim hizmeti, medikal bilgi köprüsü ve acil kara ambulans hizmeti verilmektedir. Güven adına uygulamaya alınması gerekenler arasında öncülüğünü koruyan genişletilmiş kasko uygulaması ise arıza, çarpma, devrilme ve aracın çalınması durumunda meydana gelen zararların ödenmesini desteklemektedir. Aynı zamanda anahtar kaybı gibi durumlarda da genişletilmiş araç kasko sigortası devreye girmektedir. Araç kayıt belgesi teminatı da sağlayan kasko sigortası aynı zamanda üçüncü kişilere karşı mali sorunluluk teminatının da alınmasını sağlamaktadır. Güven adına gereken tüm uygulamaların en doğru şekilde tarafınıza aktarılmasını destekleyen araç kasko poliçesi tüm talep ve isteklerinizi de yerine getirmektedir. Memnuniyet derecesinin desteklenmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen araç kasko sigortası aracılığı ile sizler de hayatınızı teminat altına alabilirsiniz.