HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKO SİGORTASI NASIL DAHA UCUZA ALINABİLİR?

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen hizmet platformu arasında öncülüğünü koruyan kasko sigortası aracılığı ile güven kavramını en üst safhaya çıkarmanın tam zamanı. Kusursuz hizmet planlaması ile çalışmalarını sürdüren araç kasko sigortası tüm istek ve taleplerinizi yerine getirerek memnuniyet derecesinin artmasını desteklemektedir. Ekonomik fiyat planlaması sayesinde avantaj elde etmenizi sağlayan araç kasko sigortası dar kapsamlı ve geniş kapsamlı olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Dar kapsamlı araç sigortası 99 TL’den başlayan primler aracılığı ile satılmaktadır. İdeal sigorta planlamaları arasında yer alan dar kapsamlı araç sigortası ile birlikte mini tamir hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Mini tamir hizmeti sahip olduğunuz araçta meydana gelen çizilme, cam kırılmaları ve lastik yarılmaları gibi sorunların çözüme kavuşmasına olanak tanımaktadır. Dilerseniz acil sağlık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Acil sağlık hizmeti tıbbi danışmanlık, kara ambulansı, medikal bilgi köprüsü ve acil hekim hizmetinden yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Acil tıbbi masraf teminatı ise sigorta yaptıran kimsenin hastane masraflarını karşılamaktadır. Sigorta yaptıran kimse bu poliçe sisteminden ailesinin de faydalanmasına fırsat tanıyabilir.

Kısa zaman zarfında tüm taleplerinizi yerine getiren araç kasko sigortasını daha ucuza almak adına sorgulama işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu uygulama için sahip olmak istediğiniz sigortanın türünü belirlemeniz gerekmektedir. Bununla birlikte kişisel bilgilerinizi de form aracılığı ile ön plana almalısınız. Aktaracağınız bilgilerin kesinlikle doğru olması gerekmektedir. Aksi takdirde sorgulama geçersiz olacaktır. Uygun fiyat aralığı ile çalışmalarını sürdüren kasko araç sigortası hakkında daha detaylı bilgi almak adına destek hattından da yararlanabilirsiniz. Kasko teklifi almak isteyen kimseler de araç bilgisi, ruhsat bilgisi, olağan kasko poliçesi, araç detayları ve meslek bilgi platformunu form aracılığı ile ön plana çıkarması ardından en uygun fiyat planlamasından yararlanabilmektedir.

Siz değerli kullanıcılarının arzu ve talepleri üzerine çalışmalarını sürdüren araç kasko sigortası olağan tüm hizmet planlamalarından hızlı ve kolay şekilde yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Kişisel yardım hizmetleri aracılığı ile tarafınıza birçok ayrıcalığın aktarılmasına olanak tanıyan kasko sigorta poliçesi aracın çekilmesi, oto kapı kilit, ikame amaçlı kiralık araç, aracın geri getirilmesi adına seyahat ve yedek parça teminat hizmetlerinin tarafınıza aktarılmasını sağlamaktadır. Dilerseniz ferdi teminat hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Aile üyelerinden herhangi birinin ölüm sebebi ile seyahat planlamasının durdurulması ve Lehtarların nakli gibi planlamalar ferdi teminat hizmeti arasında yer almaktadır. Yasal teminat platformunda ise yasal savunma ve ceza davaları adına kefalet hizmetleri yer almaktadır. Sizler de kasko sigorta poliçesi aracılığı ile güven kavramının desteklenmesine imkan tanıyabilirsiniz. Kendinize ve aracınıza uygunluk gösteren araç kasko sigortası dahilin de sizler de huzur dolu sürüş keyfini enlerde yaşayarak farklılık yaratabilirsiniz.