HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKO SİGORTASI ŞARTLARI

Araçlarımızın bir şekilde trafik üzerin uğramış olduğu zararlar doğrultusunda biz bu konuda yardımcı olabilecek sigorta işlemler bulunmaktadır. bu işleler özel olarak yapılacağı gibi yurt içinde de birçok geçerliliği bulunmaktadır. bu geçerlilik doğrultusunda ihtiyacımız olan bir kasko şirketi ile anlaşılmış olmasıdır. Kasko sigortası şartları isteğe bağlı olmakla beraber devletin zorunlu koştuğu durumlarda olmaktadır. Bu durumlar içerisinde kasko şirketleri zararı en aza indirmektedir. Sahibi olduğumuz kasko poliçesinin şirket tarafından zarar karşılaması için yapılacak en önemli unsur kaza olmadan veya herhangi bir kötü durum yaşanmaması için poliçe içerisindeki kuralları ihtiyaca göre düzenlemek gerekmektedir.

Araçlarımızın yapıp güvenliği ve bizim sağlık güvenliğimizin sağlanması için bu kasko işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kasko hizmeti tamamlandığı taktirde bizlerin araç güvenliği konusunda huzurlu olmamız sağlanmaktadır. Kasko sigortası şartları konusunda yapılması gereken birkaç önemli konu bulunmaktadır. bunların arasında aracımızın hangi şartlar altında ve kullanım bölgesinin şartları konusunda bilgi alarak yapmamız gerekmektedir. Araç bilgisi çok önemli bir konu olmaktadır. araçların herhangi trafik veya doğal afet konusunda zarara uğramamsı içi yapılacak bu kasko konusunda bir güvence sağlamış oluruz. Sağladığımız bu güvence ile birlikte yapılan işlemler için bir poliçe hazırlanmalıdır. Hazırlanan poliçeler için yurt içinde herhangi bir sorun olmadan bu konuda aracımızı güvenliğini sağlamış oluruz.

Kasko sigortası şartlarıkendimize özel olarak hazırlanmaktadır. Aracımızın ihtiyacı olarak neye şart görüyorsak devletin vermiş olduğu zorunlu hallet haricinde bir çok ekleme yapabiliriz. Bu eklemeler ayrıca bir ödeme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ödemelerin yapılması ile aracımızı güvence altına almış olmaktayız. araçların sadece bu konuda ve sağlık konusunda yeterli derecede olan kasko hizmetleri ödemeler konusunda n da birçok ödeme koşullarında kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylık sonrasında aracın zararı karşılanmakta ve birçok kaybımız önlenmektedir. Ödenen bu konudaki harcamalar ve masraflar karşısında kendimizi bir kuvvetli bir şekilde görmekteyiz. Araçlar konusunda birçok bilgiye sahip olabiliriz ve bir çok konuda önlem alabiliriz.  Bu önlemleri yapılacak olan bir kaza için almamız mümkün olmayabilir.

Araçlarımızın kazalardan ve maddi hasarlardan bizi üzmeden kurtulması için araç kaskosu yapılması gerekmektedir. Kasko sigortası şartları yapılan bu kasko hizmeti ile bir çok konuda kendimizi ve aracımızı güvence altına almış olmaktayız. Araç güvenliği için bir başka konu ise trafik sigortası olmaktadır. Araç trafik sigortası içerisinde yapılan bu sigorta işlemleri için kullanım şeklimize aracın cinsine ve bir çok özelliğine göre bu kasko işlemleri değişim göstermektedir. Bu değişimler sonrasında yapılan bu kasko hizmetleri bizlerin ve araçlarımızın güvenliğini sağlamaktadır. Kasko sigortası şartları konusunda birçok bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Edinilen bu bilgi sayesinde şirket ve işyeri araçları hatta kendi özel aracımız ile ilgili bir güvenlik sağlanmış olmaktadır. Bu güvenliğin sağlanması ile kendimizi ve aracımızı korumuş oluruz.