HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKO TEKLİFİ ALMAK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM?

Sahipleri için çok değerlidir araçları. Kim bilir ne zorluklarla ve ne hayallerle almışlardır araçlarını. Bu yüzden oluşabilecek tüm zararlara karşı araçlarını en iyi hizmet sunan kasko şirketlerinde kaskolatmak isterler. Kasko teklifi almak istiyorum ne yapmalıyım?  Diye kara kara düşünmek yerine en yakın kasko şirketine giderek ya da internetten kasko şirketlerini araştırarak ve şirketlere ait web sayfalarından kasko teklifleri alarak, kendi ihtiyaçlarına en uygun araç kaskosu ile araçlarını sigortalatarak tüm yıl rahat nefes alırlar.

1)Kasko sigortası için en iyi teklifi kimden alabileceğim?

2)Kasko sigortasında ihtiyacımız olan teminatlar neler?

3)Kasko sigortasını hangi kasko şirketinden alabilirim?

Gibi önemli soruları da araç sahipleri kafalarında netliğe kavuşturması gerekmektedir.  Bu şekilde kendilerinin ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek olan doğru araç kaskosuna sahip olabileceklerdir. Araçlarımızı yıl içerisinde çarpma, çalınma, çarpışma, yanma, sel, deprem ve terör gibi olaylara karşı güvence altına alan kasko şirketleri sizlere verdiği tekliflerle sizin ihtiyacınız olan en uygun kasko hizmetini sunabilmek adına özenle çalışmaktadırlar.                                           

Her kasko şirketinde farklı kriterlerle hesaplanmakta olan araç kaskosu,  genel anlamda hesaplanırken ihtiyaç duyulan bilgiler arasında; aracın marka ve modeli, araç sahibinin T.C kimlik numarası, yaş, cinsiyet,  aracın kaza geçmişi, ruhsatın ait olduğu il, meslek bilgileri ve eğer var ise aracın hasar geçmişi şirketlerde temel değerlendirmeler arasında istenilen ilk maddeler arasında yer almaktadır. Kasko teklifi almak istiyorum ne yapmalıyım? Diye merak edenlerin yapması gereken tek şeyde budur. Ayrıca aracın yedek parça maliyetlerinin, kullanıldığı ildeki araç yoğunluğunun ve aracın daha öncesine ait kaza kaydının olup olmadığı da sigorta şirketleri tarafından değerlendiriliyor olması da ödenecek primler üzerinde büyük ölçüler de etkili olmaktadır. Artık gün içerisinde yaşayabileceğiniz çarpmalarda oluşacak tampon ezilmeleri, far kırılmaları, kaput da meydana gelen hasarlar, kasko şirketiniz tarafından en yüksek düzeyde karşılanarak zararınız minimum düzeye indirilecek.

Kasko şirketlerinin web sayfaları üzerinde bulunan Kasko teklifi almak istiyorum seçeneği kasko teklifi almak istiyorum ne yapmalıyım? Sorusuna cevap olarak kasko teklifi almak isteyen araç sahiplerine arzu ettikleri kaskoya ulaşabilmeleri için yardımcı olmaktadır. Aynı zaman da birden fazla kasko şirketlerinden almış oldukları teklifleri karşılaştırarak kendi ihtiyaçlarına uygun olan araç kaskosunu tercih etmektedirler. Birkaç seçeneği bulunan kasko paketleri arasında, standart kasko paketi, full kasko paketi, ek teminatlı kasko paketleri yer alırken bunlar arasında en avantajlı olan ve tüm risklere karşı araçlarımızı koruyan full kasko paketi araç sahipleri tarafından çoğunlukla tercih edilen kasko türüdür. Yalnızca araç marka ve araç modelini, aracın bulunduğu ili ve plaka numarasını yazarak çok hızlı ve zahmetsizce alınan kasko teklifleri yıl içerisinde araçlarımızda oluşan zararlardan bizlerin minimum düzeyde etkilenmemize olanak sağlamaktadır.