HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKO YOL YARDIM TEMİNATI

Eğer sahip olduğunuz aracın konumu değiştirilerek başka bir yere taşınma durumunda kasko yol yardım teminatı devreye girmektedir. Eğer aracınızın anahtarı çalınmış ise aynı şekilde kasko yol yardım teminatından yararlanabilirsiniz. Arzu ve taleplerinizi kısa zaman da yerine getiren kasko yol yardım teminatı lastik patlaması sonucunda oluşabilecek hasarların da karşılanmasına olanak vermektedir. Eğer seyahat sırasında aracınızın benzini bitmiş ise kasko yol yardım teminatı aracınızın en yakın akaryakıt istasyonuna yönlendirilmesini desteklemektedir. Sigorta şirketi gerekli gördüğünü bazı durumlarda ikame araç hizmetinin de ön plana çıkmasını desteklemektedir. Ön plana alınan bu hizmetin ek olarak poliçe sistemine dâhil edilmesi gerekmektedir. Uygulamaya alacağınız yol yardım teminatı aynı zaman da seyahat hizmetlerini de içine almaktadır. Eğer sahip olduğunuz araç ikametgâh ettiğiniz adres haricinde bir yerde çalınmış ise konaklama giderleri, kiralık araç hizmeti ve seyahate devam hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Kusursuz hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren kasko yol yardım teminatı siz değerli kullanıcılarının istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmektedir. Poliçe sisteminde belirtilen miktarın tarafınıza aktarılmasını destekleyen araç kasko poliçesi devrilme, çarpma, yangın, sel ve doğal afet sebebi ile aracınıza gelen hasarların kısa zaman da karşılanmasına imkân tanımaktadır. En çok tercih edilen hizmet planlamaları arasında yer alan araç kasko poliçesi hasarsızlık indiriminden de yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Dar kapsamlı kasko uygulamasının üstünden bir yıl geçtiği takdirde eğer aracınızda hasar yok ise indirimli olarak  genişletilmiş kasko poliçesinden de yararlanabilirsiniz. Araç kasko sigortası ile sağlıklı günlere merhaba demenin tam zamanı.