HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKODA MİNİ ONARIM

Araçlar da oluşan küçük hasarları sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak kaskoda mini onarım merkezlerin de ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Araçlar da küçük oluşan hasarlar da örneğin araba da oluşan küçük bir göçük, iç döşeme tamiri, araçta çizilme gibi pek çok sorun kasko da mini onarım kapsamına girmektedir. Motorlu araçlar da mini olarak oluşan hasarların tamiri kaskonun teminatına bozmamaktadır. Bazı sigorta şirketlerin de motorlu araçların iç ve dış yüzeylerinde meydana gelen sıyrık, çizik ve vuruk hasarlarının hasarsızlık indirimini koruyarak kaskodan karşılanmaktadır.

Sigorta şirketlerin de belli poliçe ve teminatlar oluşturulmaktadır. Bazı uygulamalar bazı şirketler için geçerli olmaktadır. Kimi sigorta şirketleri kaskoda mini onarım hasarlarını karşılarken değişiklikler görülmesi mümkündür. Kimi sigorta şirketleri mini olarak bilinen hasarların teminatı ile bu tip hasarların poliçe ya da yazılı ek şartlarıyla ve limitlerle karşılanması sağlanmaktadır. sSigorta şirketlerinde oluşan bu teminatlardan yararlan müşterilerin de hasarsızlık indirimi sayesin de kişilerin haklarını koruma altına almaktadır.

Sigorta şirketlerince belirlenen imkânlarla kasko sigortası için de yer alan kasko mini onarım teminatlarının, sigorta poliçesinin geçerlilik süresi boyunca ekstra para ödemeden ya da bir bedel ödemenizi gerektirmeden motorlu araçlarda ki ufak tamiri sağlanmaktadır. Kasko da mini onarım teminatı, uzun yıllardır bilinen ve uygulanan bir durum olmasına rağmen pek çok sürücü tarafından bilinmemesi şaşırtıcı bir durumdur. Bu sebeple kasko sigortası poliçesine sahip sürücülerin oranları yüksekken mini onarım teminatı hizmetinden yararlananların oranı oldukça çok düşüktür. Kasko sigortası teminatları içerisin de dahil ettirebilmeniz mümkün olmaktadır. Ufak problemleri telafi ederken, bütçenizi kolayca koruyabilmeniz mümkün olacaktır.

Kasko sigortası sahibi, anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerce anlaşmalı oldukları yetkili servisi ile kaskoda mini onarım hizmetinden yararlanabilirler. Küçük ölçekli olarak sayabileceğimiz mini onarım merkezlerinden yardım alarak bütçesine ek masraf oluşturmadan araçlarını hasarlarının karşılanması mümkün olmaktadır. Özellikle trafiğin yoğun olduğu yerler de araç kullananlar ve çok fazla trafiğe çıkan sürücüler için oldukça fazla kullanılmaktadır. Sigorta da en çok merak edilen hasarsızlık indirimi ile ilgili hasarsız mini onarım ve limit doğrultusun da hasarsızlık indirimi bozulmaz.

Kasko da mini onarımteminatları ile araçta meydana gelebilecek küçük hasarların belli oran da bulunan limitler doğrultusu da hasarsızlık indirim de kasko da herhangi bir bozulmak olmadan tamir sağlanabilmektedir. Bu yüzden mini onarım servisine gidip mini onarım limitleri içerisin de olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.