HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KASKOLU ARACIN PERT OLMASI

Araçların büyük oranda oluşan hasarlarına karşı kendisini ve aracı güvence altına alınması için oluşan hasarın büyük oranda olması gerekmektedir. Bu hasar kayır oranları genel olarak çok fazla olan oranlar ile karşılaşılmaktadır. Oranların karşılanması için aracın değerinde bulunan bir belge oluşturulmuş olması gerekir. Kaskolu aracın pert olması demek birçok faydalı sorunlar ile baş edebilme anlamına gelmektedir. Bu sorunları halledilmesi için aracınızın bir kasko şirketinden yapılan bir araştırma sonucunda kaza tespit ya da pert kayıt oranının belirlenmesi gerekmektedir. Araçların piyasa değerinin ödenmesi için yapılan kaskolarda ise eski araçlarda oran daha düşük olmaktadır. Yeni araçlarda ise bu oran daha yüksek bedellerde gerçekleşmektedir. Araçların değerleri kasko ve sigorta bedelinde yazan miktar ile belirlenmektedir.

Aracınız konusunda tedaili bilgi sahibi olmanız her zaman için önem göstermektedir. Kullandığınız kaskolu aracın pert olması araç bedelinin miktarına göre araç sahibine bir miktar para verilmesi sureti ile aracın ya yenisi gönderilir ya da bir değer sonucunda sizlere bir yeni araç fiyatı ödenmiş olmaktadır. Araçlarınızın kalitesi bu şeklide belli olmasının yanında kaskolu aracın pert olması daha fazla bir sorun yaşatmamaktadır. Kaskoyu yaptırmadığınız takdirde aracınıza herhangi bir bedel biçilmemektedir. Buda sizin tamamen mal kaybına sebep olmaktadır. Araçlarımızın güvenliği bizim için çok önemli bir konu olmaktadır. Bu konuda bizlerin bir başarı durumu bulunması gerekmektedir. Araç güvenliği kullananlar içi ve sahibi olanlar içinde ayrı bir özelliği olmaktadır.

Kaskolu aracın pert olması araç sahiplerini gayet bir şekilde bir tarafa atacak şekilde harap etmektedir. Bu amaçla yapılan bütün bu araştırmalar ve harcanan paraların bir karşılığı olması gerekmektedir. Araçlarımızın bir şekilde olan bu düzenin tamamen bir amaç uğruna yapılması gerekmektedir. Kaliteli ve yüksek mitraldaki araçlara sahip olanlar için bu konuda bir kasko yaptırmaları gerekmektedir. Araçların güvenliği konusunda da bir başarı elde edilmesi gereken bir kaliteli ekip çalışması olmalıdır. En önemli olan bizim kendi güvenliğimizin sağlanmış olması gerekmektedir.