HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KAZADA KUSURLU OLAN ARAÇ KASKO GÜVENCESİNDE MİDİR?

Hasarlı bir şekilde sonuçlanan kazalarda genel olarak aklımıza gelen soru kazada kusurlu olan araç kasko güvencesinde midir sorusu olmaktadır. Bu konuda geniş bir bilgiye ve tecrübeye sahip olmamıza gerek yoktur. Yapılması gereken sadece bir şekilde araçlarımız hakkında ve bir tutanağın olması yeterli olacaktır. Araçlarımızın hasarlı olması onların maddi olarak büyük bir konuda maddi külfet olması anlamına gelmektedir. Yeni araçların bakımından dolayı ve vergilendirilmesinden dolayı bakım ve onarım maliyetleri çok yüksek olmaktadır. Bu tür kazaklarda eğer hata bizde ise bu konuda bizlerin yapacağı bir fiyat zorluğu içerisine girmemiz durumunda olacağız. Araçlarımızın kaza esnasında olan trafik sigortaları kaza maliyetlerini karşılamaktadır.

Araçlarımızın güvenli bir şekilde olması için bir trafik sigortası ayrıca birde kasko hizmetinin olması gerekmektedir. Bu durumda araçlarımızın güvenliğini sağ kamış olmaktasınız. Araç güvenliği kazada kusurlu olan araç kasko güvencesinde midir konusunda verilecek olan bir cevap bütünlüğü bulunmaktadır. Araçlar kaza esnasında ilk önce trafik sigortaları tarafından bir güvence altında bulunmaktadırlar. Bu güvencenin sebebi ise araçların bir konuda karşı tarafın kaza bedelini ve bir kaza anında oluşan hasarların ödenmesi karşılanması konusunda yardımcı olmaktadır. Araçlarımızın karşılıklı bir şekilde hasar kayıtlarının karşılanması için yapılacak olan ödemelerin hazırlanması konusunda bir durum gerçekleşmektedir. Kaza sonrasında trafik sigortaları araçların hasarlarını karşılar iken sizinde hatalı olmanız durumunda kaskonuz bütün hasarınızı karşılamaktadır.

Kazada kusurlu olan araç kasko güvencesinde midir konusunda bir açıklama olmaktadır. Araç konusunda açıklama ve kaza konusunda yapılan açıklamalar sonucunda kaliteli bir şekilde sonuca varmış olmaktasınız. Araçlarımızın güvende olması hem bizlerin güvende olmasını hemde malımızın güvende olması anlamına gelmektedir. Araçlarımız daimi bir şekilde korunması önemli bir unsur olmaktadır. Bu konuda sizlere verilecek olan en önemli tavsiye bir sigortanı olsa bile yinede aracınıza bir kasko yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Araçların her şekilde korunması ve güvence altında olması konusunda daha rahat bir tercih yapmış olursunuz. Bu konuda tavsiyelerimiz sizler için bu şekildedir. Araç güvenliği demek sizin güvenliğiniz anlamına gelmektedir. Araçlarımızın güvenliği değerlidir.