HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

NEDEN KASKO SİGORTASI YAPTIRMALISINIZ?

Genişletilmiş araç kasko sigortası ise dar kapsamlı araç sigortasına oranla daha çok güvenilirdir. Tabi bu iki farklı kasko poliçesinin sahip olduğu primler de değişiklik göstermektedir. Anadolu hizmet sigortası ise aracınızın yolda kalma durumunda hemen devreye girmekte ve masrafların karşılanmasına imkân vermektedir. Emanet muhafazası, yurt dışında meydana gelen yararlanmalar,  yolda onarım, araç muayene işlemleri ve seyahat edenlerin nakli gibi görevlerin yerine getirilmesini desteklemektedir. Ekonomik fiyat aralığı sayesinde avantaj elde etmenizi sağlayan kasko poliçesi uygun fiyat aralığına ev sahipliği yapmaktadır. Memnuniyet derecesini yükseltmek adına gereken tüm uygulamaları en doğru şekilde gerçekleştirmeyi başarabilen kasko sigorta poliçesi teminat limitinin devamlılığını da sağlamaktadır.

Arzu ve talepler doğrultusunda çalışmalarını sürdüren kasko sigortası siz değerli kullanıcılarına hasarsızlık indirimi de sunmaktadır. Hasarsızlık indirimi her yıl daha fazla indirim sağlayarak avantajın elde edilmesini desteklemektedir. Eğer aracın hasar almamış ve yaptırmış olduğunuz sigorta poliçesinin üzerinden 1 yıl geçmiş ise genişletilmiş kasko uygulamasından indirimli fiyat ile yararlanabilirsiniz. Sigorta poliçesi yaptırdıktan sonra enflasyonun artma sebebi ile aracınızın değerinden de farklılıklar olacaktır. Bu tür durumlarda enflasyon oranı da sigorta poliçesine yansıtılmaktadır. Aracınızın içerisinde bulunan değerli eşyalar da sigorta poliçesi dâhilince koruma altına alınmaktadır. Aracınızdan eşyalarınızın çalınması durumunda ek prim ödemeden teminatın ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz. Deprem, yangın ve sel gibi doğal afet sebebi ile aracınıza gelen hasarlar da sigorta kapsamı dâhilinde ödenecektir. Tüzel kişi olmanız neticesinde KDV planlaması da tarafınıza aktarılacaktır. Her geçen tercih edilme sebeplerini artırarak ön plana çıkmayı başaran araç kasko sigortası hayatınızı güvene almak adına yaptırmanız gereken planlamalar arasında yer almaktadır. Sizler de araç kasko sigortası aracılığı ile huzur dolu yarınlara merhaba diyebilirsiniz.