HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

OTOMOBİL SERVİSİNDE ÇALINAN ARACIN ZARARINI KASKO SİGORTASI KARŞILAR MI?

Yurt içinde oluşacak bu eylemler karşı kaskomuz bizim acımızı ve bizim güvenliğimizi sağlamaktadır. Bu güvencelerin yapılmasını ardında yapılacak olan harici bir takım olaylara ise cevap vermemektedir. Bu araçların bir şekilde korunmasına önlem olarak daha kapsamlı bir kasko poliçesi hazırlanmalıdır. Aracımızın güvenliğini sağlamak için yapmamız gerekenler birçok konuda bulunmaktadır. Aracımızın serviste bakımı yapıldığı sırada çalınması konusunda kasko şirketimiz eğer sözleşmemizde belirmediysek bizlere bir faydası olmamaktadır. Bu durum karşısında bizlerin yapması gereken bu olaylara karşı kaskonuzun sözleşmesini yaparken ek bir sözleşme kuralı olarak bu konudaki mağduriyetin giderilmesi için eklenmesi gerekmektedir.

Bu durumdaki yanlışlıkların ve mağduriyetin giderilmesi için kasko sözleşmesine ekletmemiz doğrultusunda bizlerin hiçbir şekilde mağdur kalmamasına sebep olmaktadır. Araç bilgisi doğrultusunda yaşanan bu tür zararlar kaskomuz tarafından karşılanmaktadır. Araçlarımızın güvenliği ve bizim güvenliğimiz için yapmamız gerekenler doğrultusunda bir takım önlemler almamız gerekmektedir. Bu önlemler içerisinde kaskonun bizler vermiş olduğu koruma şartlarına ek olarak yansıtılmalıdır. Bu yansıtılmalar doğrultusunda bizlerin güvenliği daha fazla ve daha net olmaktadır. Kaskolar bizlerin güvenliğini sağalmaktadır. Ancak bizlerin vermiş olduğu ve istemiş olduğumuz güvenlik paketleri doğrultusunda yapmaktadır. Bu güvenlik konusundaki ek isteklerimize ayrıca ek bir maliyette binmektedir. Bu maliyetler yapıldığı ve uygulandığı takdirde bizlerinde ek güvencelere sahip olmamız sağlanmaktadır.

Her konuda olduğu gibi ilk önce kendimize ait olan güvence şekillerinde faydalanmamız gerekmektedir. Bu güvenlik unsurları içerisinde bulunan kaskolar bizlerin ve araçlarımızın bir güvencesi olmaktadır. Bu temel koruma kuralları haricinde gelişen olayların bizlere olan dönüşünün koruyucu olarak alınmasından dolayı bir şekilde bizlerinde bir güvenlik şekli yaratılmaktadır. Bu güvenlik unsurları içerisinde olan işlemlerin sonuçlanması için kaskomuzu yaptırırken her konuda kendimizi ve aracımızı düşünerek yaptırmamız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptırırken bir takım önlemlerin de alınması önemli bir konu olmaktadır. Araçlarımızın güvenliği her şekilde bizler için önemli bir konu olmaktadır. Her konuda yaralanma ve ölümde dâhil olmak üzere bizlere kasko şirketleri bir güvence sağlamaktadır.