HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

TAM KASKO İLE TAM TEMİNAT

Araçlarda meydana gelen kazaları sonucunda da anında devreye giren tam kasko ile teminat uygulaması, güvenlik güçleri tarafından meydana gelen hasarların da önlenmesine yardımcı olmaktadır. Eğer aracınıza sınırın dışında bir zarar gelmiş ise bu tür sorunların da geri plana alınmasına yardımcı olabilirsiniz. Güven kavramını yükselterek huzur dolu günler yaşamanıza olanak tanıyan tam kasko ile tam teminat uygulamaları su baskınları ve doğal afet gibi olaylar sonucunda meydana gelen zararların karşılanmasını desteklemektedir. Son zamanlar da en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan tam kasko 7 gün 24 saat boyunca siz değerli kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır.

Hasar ihbarının alınmasının ardından hemen devreye giren tam kasko uygulaması yetkili kişilerin olay yerine gitmesini sağlayarak çözüm olanağının ön plana çıkmasını destekler.  Tam kasko poliçesi birden fazla hizmet planlamasının gerçekleşmesine imkân tanımaktadır. Yurtdışı teminatı sayesinde, sigorta planlamasında belirtilen süre içinde eğer aracınızda herhangi bir hasar meydana gelir ise kısa zaman da karşılanacaktır. Kullanım gelir kaybı platformunda ise aracınızda hasar meydana gelmesi sebebi ile ön plana çıkarılan poliçedeki tüm miktar kısa zaman zarfı içinde tarafınıza aktarılacaktır. Eğer aracınız tam kasko poliçesinde yer alan kurallar dâhilindeyken patlayıcı maddeler sebebi ile hasara uğramış ise yine meydana gelen zararlar poliçe tarafınca ödenecektir. Anahtar kaybı ve aracın asıl anahtarla çalınması durumunda da tam kasko uygulaması zararların karşılanmasını destekler.

Kişisel eşya teminatında ise kişinin tüm özel eşyaları araç içindeyken güvence altına alınmaktadır. Eğer sigorta poliçesine özel eşyalarınızı tutanak içerisinde belirtirseniz bunlarda kısa zaman zarfı içinde teminata dâhil edilecektir. Tam kasko ile tam teminat uygulaması tüm orijinal aksesuarlarınızı da koruma altına almaktadır. Bu uygulama da prim alma şartı ön plana çıkmaktadır. Tam kasko ile tam teminat uygulaması dâhilindeyken eğer aracınızın teybi çalınır yâda camı kırılır ise ön plana çıkarılan hasarsızlık indirim geçerliliğini koruyacaktır. 0 rüculu hasarın yaşanması durumunda da yine aynı şekilde hasarsızlık indirimi geçerli sayılacaktır. Sigortanın yenilenmemesi durumunda kullanıcı 6 aya kadar süren hasarsızlık indiriminden de yararlanmaya hak kazanacaktır.