HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KİMLER YILLIK HAYAT SİGORTASI YAPTIRABİLİR?

Sigortalının sigorta boyunca hayat da kalma durumunda ise tüm emekli işlemlerinde olduğu gibi burada da toplu para imkânı sunmaktadır.  Herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmış olan sigortalı anlaşmalı sağlık kurumlarına giderek, kendisine özel uygulanan indirimli fiyatlardan yararlanabilmektedir. Bu özel sigortalılara ait olan diğer bir özel imkân ise acil durumlarda ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetinden yararlanabilmeleridir. Sigorta sahibinin birinci dereceden yakınlarının da acil olan ya da olmayan durumlarında bile özel imkânlar sunan sigorta şirketi % 20 indirim uygulayarak ambulans hizmeti sunmaktadır.                                               

Sizler hayattayken kendinizi özel hissetmenizi sağlayan, hak ettiğiniz kalite de sağlık hizmetleri sunan ve yaşam kaybı durumunda da sizleri mağdur etmeden yıllarla ödemiş olduğunuz primlerin sizlere kazandırmış olduğu hakları sevdiklerinize aktaran yıllık hayat sigortası biran bile düşünülmeden yaptırılması gerekmektedir. Hayatımızın ne kadar değerli olduğunu yaşam standartlarımızın hak ettiğimiz kalitelerde olması gerektiğini, tüm gençliğimizi iyi bir yaşamın yanı sıra sıkıntısız ve huzurlu bir gelecek için geçirdiğimizi de unutmadan özenle hazırlanmış olan bu özel sigortadan yararlanmamız gerekmektedir. Gitmiş olduğumuz hastanelerde bizlere sunulan özel hizmetler, sigortamız sayesinde bizlerin ve birinci dereceden yakınlarımızın sahip olduğu indirimler bizlerin yüzünü güldürmektedir.                                                                                                     

Çok uygun ödemelere ve sizlerin isteğiniz doğrultuda isterseniz aylık, 3 aylık ya da 6 aylık ödeme imkânları sunarak sizleri hiçbir şekilde zorlamamaktadır. Ayrıca sigorta primlerinizi TL’nin yanı sıra ABD doları ya da avro bazında da ödeme imkânına sahipsiniz. Sigorta başında sigortalının ödemek istediği para pirimi tüm sigortalık durumu boyunca devam eder ve belirlenen para birimi daha sonradan değiştirilemez. Bu derece özel olan ve birçok imkânlar sunan yıllık hayat sigortası kalitesinden kendinizi ve sevdiklerinizi mahrum etmeyiniz.Evlerinizde oturarak bilgisayarlarınızdan araştırarak ve teklifler alarak size en uygun koşullardaki hayat sigortasını seçerek sevdikleriniz ve kendinizin adına hayat sigortanızı yatırabilirsiniz. 7/24 hizmet veren ve sigorta içeriği hakkında sizleri bilgilendirmekte olan birçok hayat sigortası şirketlerine ait olan web sitelerinde yer alan diğer hizmetlerden de (Standart birikim sigortası, planlı gelecek sigortası, Çocuk için yatırım sigortası, koruma sigortaları, bireysel emeklilik, teminatlı birikim sigortası gibi…) yararlanarak sevdiklerinizin hayatını ve kendi hayatınızı güvence altına alabilirsiniz.