HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

KONUT SIGORTASI KAPSAMI HAKKINDA BILGILER

Yangın, deprem, sel insanların en korktuğu, hem maddi hemde manevi olarak yıkıntıya uğradığı en büyük felaketler arasındadır. Bu vahim olaylar karşısında yaraların sarılması hem zor, bir okadarda zaman alan ve yeni bir düzenin tekrar kurulması için de maddi açıdan külfetli olan bir süreçtir.
 
İşte bu ve buna benzer daha pek çok riskleri teminat altına alıp, insanların zor günlerinde alacağı yaraları en kısa sürede sarmak için oluşturulmuş olan Konut Sigortası, yaşamınıza kaldığınız yerden yeniden devam edebilmeniz için evinizi, eşyalarınızı ve en önemlisi umutlarınızı sigorta altına almaktadır.
 
Hırsızlık, tesisat, yağış ve taşkın kaynaklı su baskınları, yıldırım düşmesi, halk hareketlenmesinden meydana gelebilecek zararlar bu poliçenin teminat altına aldığı diğer maddeler arasında yer almaktadır. Ek olarak poliçeye ilave edilebilecek  maddeler ise; elektrik kaynaklı çıkan sorunlar, cam kırılmaları, evde bulunan eşyaların da teminat altına alınmaları,söz konusu olabilen diğer başlıklardır. 
 
Konut sigortası primleri, kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yaşanılan il, ilçe, deprem risk durumu, konutun yakınlarında bulunan nehir, ırmak gibi risk guruplarının varlığı, evin yaşı, konumu, güvenlik durumu, daire sayısı ve bulunduğu kat gibi etkenler primlerin oluşturulmasında etkin rol oynamaktadır.
 
Yaşadığınız konutun özelliklerini en iyi siz bildiğiniz için nelerin teminat altına alınması gerektiğinede siz karar vereceksiniz. Bu sebeple risklerinizi iyi belirleyip ona göre poliçe oluşturmanız ve size göre varsa gereksiz gördüğünüz başlıklar devre dışı bırakmanız primlerin fiyat belirlenmesinde menfatinize olan durumlardır. Ama unutulmaması gereken bir şey var 
 
Hiç bir şey insan sağlığından önemli değildir. Bu sebeple şimdiden yapacağınız küçük yatırımlarla ileride evinizin yada eşyalarınız başına gelebeilecek sorunlar karşısında düşünmeden ve üzülmeden geri kazanımlar yaşayabilir, sağlığınız yada arabanız gibi evinizi de güvence altına alarak, gelecek kaygısı gütmeye biraz araverebilirisiniz.