HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ONLİNE SİGORTA TEKLİFİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Tüm bu hususlar sonrasında kişinin sahip olmak istediği sigorta türüne göre internet aracılığı ile form doldurması gerekmektedir. Aynı zamanda ruhsat sahibinin kişisel bilgileri de online sigorta teklifleri sırasında gerekecekler arasında yer almaktadır. Eğer özel sağlık sigortasından yararlanmak isteyenlerdenseniz öncelikle bu sigorta uygulamasını kendiniz için mi yoksa bir başka kimse için mi alacağınıza karar vermelisiniz. Karşı tarafa aktaracağınız tüm bu bilgilerin güncel ve şahsınıza özel olması büyük önem taşımaktadır. Ön plana çıkarılan bilgiler doğrultusunda kısa zaman içinde anlık değerlendirme yapılarak tarafınıza özel teklifler sunulacaktır. Avantajlı ve oldukça ekonomik sigorta poliçesine sahip olmanın en kolay yollarından biri de online sigorta teklifi almaktadır. En doğru adımlar öncülüğünde ilerleyerek çalışmalarını sürdüren bu sistem diğer sigorta planlamalarını karşılaştırmak açısından da oldukça idealdir.

Yapılan araştırma ve teklifler sonrasında Türkiye’nin neresinde olursanız olun kısa zaman zarfı içinde poliçenizi sizlere ulaştıran bu sistem güvenlik açısından SSL aracılığı ile desteklenerek hazırlanmıştır. En doğru sigorta planlamasından yararlanmanızı sağlayarak farklılık yaratan online sigorta poliçesi 7 gün 24 saat boyunca açık destek hattından da yararlanmanıza olanak tanımaktadır. Kaza sonucunda meydana gelen tüm hasarların karşılanmasını destekleyen araç kasko poliçesi dar ve geniş kapsamlı olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Dar kapsamlı sigorta poliçesi ile birlikte mini tamir hizmeti ve acil sağlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Küçük ölçeğe ev sahipliği yapan hasarların karşılanmasına imkan tanıyan mini tamir hizmeti servis merkezi aracılığı ile olay yerine eksper göndermektedir. Acil sağlık hizmeti ise acil hekim hizmeti, tıbbi danışmanlık ve acil tıbbi masrafların teminatını tarafınıza aktarmaktadır. Zorunluk trafik sigorta poliçesi ise tüm sürücülerin her sene yenilemesi gereken sigorta planlamaları arasında yer almaktadır. Bütün sürücüleri güven altına alan zorunlu trafik sigorta poliçesi kaza, yanma, devrilme ve çalınma sonucunda oluşan hasarların karşılanmasına sağlamaktadır. Sizler de kısa zaman zarfı içinde online sigorta teklifi alarak güven adına gereken tüm uygulamaların gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.