HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

OTO HIRSIZLIĞINDA YAPILMASI GEREKENLER

Arabalarımızın direksiyonuna ve pedallarına takılacak olan emniyet kilitleri, gizli kontak yaptırmak ve alarm sistemi taktırmakta araçların güvenliği açısından büyük oranda faydalı olacaktır. Arabalar içerisinde özel eşyaların bırakılmaması, park edilmek için kapalı garajların tercih edilmesi, güvenlik görevlilerin bulunduğu alanların tercih edilmesi, tamir için yada bakım için arabalarımızı bıraktığımız yerlerde araçların üzerinde anahtar bırakılmaması ve arabadan her indiğimizde camlarının ve kapılarının kilitli olduğundan emin olmalıyız. Elbet de oto hırsızlığında yapılması gerekenler yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Karşılaştığımız oto hırsızlığını en az zararla atlatabilmek adına yaptıracağımız kasko bizlerin kurtarıcısı olacaktır. O yüzden araçlarımızı aldığımız daha ilk gün kasko şirketine müracaat ederek gerekli işlemleri başlatmamız gerekmektedir. Çok rahat şekilde kasko şirketlerine ulaşarak fiyat araştırması yapacak olan araç sahipleri kendi bütçelerine uygun olan kasko şirketiyle anlaşarak araçlarını sigortalatabilir ve oto hırsızlıklarına karşı bir adım öne geçmiş olurlar.                                                                                                                             

Kasko sigortası ile hırsızlık olaylarına karşı güvence altına aldığımız araçlarımızı huzur içersin de kullanarak gece uykularımız kaçmadan yerlerine bırakabilmekteyiz. Artık oto hırsızları almak istediğiniz lüks arabalarınızın hayallerine engel olamayacak ve araçlarınızı büyük sevinçlerle alıp kapınıza getirdiğinizde de aklınız aracınızda kalmadan evlerinizde rahatça oturabileceksiniz. Kendimizin uygulamış olduğu tedbirler gibi birçok oto hırsızlığında yapılması gerekenler zamanında ve aksatılmadan yapıldığı takdir de verimli olacaktır. Sizlerde hiç beklemeden kaliteli hizmetler sunan birçok sigorta destek hatlarından sigortalar hakkında gerekli bilgileri edinerek ihtiyacınıza uygun olan ve cebinizi sarsmayan sigorta şirketinden aracınızı kaskolatın ve rahat bir nefes alın.  Sigorta şirketleri sayesinde evlerimize, araçlarımıza, işyerlerimize hatta ve hatta özel bazı şahsi eşyalarımıza uygulanmakta olan sigortalar sayesinde hırsızlığın yanı sıra olabilecek tüm olumsuzluklara karşı önlemimizi almış oluruz.