HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI KOLAYLIKLARI

Herhangi bir kaza yapmanız sonucunda oluşacak tedavi masraflarını, özel sağlık sigortası aracılığı ile özel hastanede 1 sene boyunca karşılayabilirsiniz. Normalde ödeyeceğiniz fiyattan çok daha az bir ödeme yapmanıza imkân tanıyan özel sağlık sigortası aynı zamanda özel hastane seçimini de size bırakmaktadır. Konfor derecesini enlerde yaşarken hem de avantaj elde etmenizi destekleyen özel sağlık sigortası ayakta tedavi giderlerinin de poliçe sistemi dâhilinde karşılanmasını ı sağlamaktadır. Eğer yapmış olduğunuz kaza yurt dışında gerçekleşmiş ise poliçe teminatında belirtilen tüm miktar karşı tarafa aktarılarak masrafların ödenmesi desteklenecektir. Uygulamaya alacağınız özel sağlık sigortası sayesinden bütçenizi zorlamadan ekonomik fiyat planlamasından yararlanabilirsiniz.

Avantaj elde etmeniz açısından da oldukça ideal olarak değerlendirilen özel sağlık sigortası, özel hastaneler ile birlikte olağan durumun kısa zaman zarfı içinde atlatılmasına imkân vermektedir. Ayrıca sağlık kaygısı yaşarken bir yandan da bütçe sıkıntısı içinde olmanıza engel olan bu platform gelecek olan primlerinde vergiden düşülmesini sağlamakladır. Yatarak tedavi teminatı uygulamasında eğer kişinin ameliyat olması gerekir ise doktor ücreti, anestezist, tıbbi malzemelerin giderleri ve refakatçı giderleri ön plana çıkarılan poliçe tarafından karşılanacaktır. Sigorta yaptıran kimsenin tüm yemek ihtiyaçları da özel sağlık sigortası tarafından karşılanmaktadır. Eğer hasta yoğun bakımda kalıyorsa tedavi adına ödenecek tüm tutarlar da özel sağlık sigortasına dâhil edilmektedir. Bu sigorta planlamasından yararlanan kimse kara ambulans aracılığı ile hastaneye götürülür. Gerekli durumlarda havaambulansı da hizmet vermektedir. Doğum teminatında ise, olağan poliçenin yürürlüğe girmesinin ardından gerçekleşecek doğumlar için kullanılmaktadır. Fakat ön plana çıkarılan bu süre zarfı sigorta şirketine göre farklılık göstermektedir. Doğum sonrasında bebeğin doktor muayenesi de doğum teminatına dâhil edilmektedir. Son zamanlar da sıklıkla başvurulan hizmetler arasında yer alan özel sağlık sigortası aracılığı ile sizler de güven kavramının desteklenmesine imkân tanıyabilirsiniz. Özel sağlık sigortasının kolaylıkları ile taşmanın tam zamanı.