HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÜCRETLERİ NASIL BELİRLENİR?

Özel sağlık sigortası hesaplama hizmeti sırasında öncelikle bireysel sağlık sigortası mı yoksa aile sağlık sigortası mı istediğinize karar vermelisiniz. Bu adım sonrasında şahsi bilgiler ve hangi tip özel sağlık sigortası istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Hesaplama hizmet formunu doldururken doğru bilgiler verdiğinize emin olmanız gerekmektedir. İşleme alacağınız bu uygulama sonrasında kısa zaman da tarafınıza en doğru bilgilerin aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Sigorta şirketleri, sigorta yaptırmak isteyen kimsenin yaş, medeni durum, sağlık durumu ve kalıtsal hastalığa sahip olup olmadığını incelemektedir. Kalp hastalığı gibi sistematik bir hastalığa benzerlik gösteren sorunun olup olmadığını da belirlemek ön plana çıkarılacak olan özel sağlık sigorta poliçesinin fiyatını belirleyen unsurlar arasında yer almaktadır. Özel sağlık sigortası yaptıran kimse de oluşabilecek muhtemel hastalıklar ne kadar yüksek ise ödenecek primler de bir o kadar yüksek olacaktır.

Özel sağlık sigortası yaptıran kimsenin sağlık durumunu yakından inceleyerek takibe alan bu poliçe sistemi aynı zaman da uygun fiyat aralığının siz değerli kullanıcıları sunulmasına olanak tanımaktadır. Uygulamaya alınacak bu poliçesi sisteminde kişinin yapacağı seçimler de büyük önem taşımaktadır. Kişi istediği özel hastane de tedavi görebilmektedir. Ayrıca sağlık sigortası tarafından ön plana çıkarılan ek teminatlar da kısa zaman zarfı içinde kişi tarafına aktarılmaktadır. Yatarak ya da ayakta tedavi uygulaması sağlayan özel sağlık sigortası aynı zamanda yut dışı teminatı da vererek beklediğinizden çok daha fazlasını sizlerle paylaşmaktadır. Yararlanacağınız bu ek teminatlar da olağan özel sigorta ücretlerini etkilemektedir. Mesela yatarak tedavi teminatı için 3000 TL limit ön plana çıkarılabilmektedir. Bu hususla birlikte sigorta yaptıran kişinin bir yıl boyunca harcadığı sağlık masrafları göz önüne alınarak belli bir limit tutarı belirlenebilir. Kişi isteğine bağlı olarak dilerse limitsiz seçeneğinden de yararlanabilir. Sağlık kaygısı yaşarken bütçe sıkıntısını geri plana almanıza yardımcı olan özel sağlık sigortası aracılığı ile sizler de güvenli yaşamın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Özel sağlık sigortası aracılığı ile geleceğinizi ve hayatınızı koruma altına almanın tam zamanı.