HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

PERT ARAÇ BİLDİRİMİ İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİ

Pert araç bildirimi için hangi belgeler gerekli konusunda küçük bir bilgi vermemiz gerekir ise araçların gerekli olan ve trafiğe çıkabilir için en önemli belge trafik sigorta poliçesi olması gerekmektedir. Bu araçlar için en önemli bir belge olmaktadır. Araçların güven içinde kalması için yapılacak olan işlerin en başında gelmektedir. Yapılan poliçe sayesinde sadece kaza için değiş bütün kişilerin ve çevrenin korunması içinde gerekli olan bir belge olmaktadır. Araç güvenliği ve bizim güvenliğimiz için önemli bir belge olmaktadır. Araçlar bizim için önemli bir vasıta olmaktadır. Araçların hazırlık aşamasında ve trafik seyahat esnasında yapılacak olan bir kaza ve istenmedik olay karşısında kendimizi ve aracımızı güvence altına almış oluruz.

Pert araç bildirimi için hangi belgeler gerekli konusunda diğer bir evrak ise trafik kaza raporu olmaktadır. Bu raporu kaza anında eğer bizde bir herhangi bir sıkıntı yok ise bu konuda kendimizde bu raporu hazırlayabiliriz. Güvenlik güçleri tarafından tutulması da önemli bir konu olabilir. Kaza anında polis ve güvenlik güçleri tarafından yapılacak olan bu konudaki alkol testide olması gerekmektedir. Bu rapor sayesinde bir daha güvenli bir sonuç elde edilir. Ayrıca kaza anına ait olan araç kaza fotoğraflarının da bulunması gerekmektedir. Bu fotoğrafların çekilmesi ile hasar tespitinin tam olarak yapılması dağlanmaktadır. Araçlarımızın güvenliği bizler için önemli bir durum olmaktadır. Bu konuda yapacaklarımız daha bitmedi.

Pert araç bildirimi için hangi belgeler gerekli konusunda en çok önemli olan konu ise aracı kullanan sürücünün ehliyet fotokopisi de olması gerekmektedir. Bu araç kullanma belgesi olarak ta geçmektedir. Bu araçlar içerisinde bulunan kişilerin güvenliğini sağlamakta bu ehliyet sahibi olmaktadır. Araçların kullanımı konusunda bir takim bilgilere sahip olan kişi ile kullanması gerekmektedir. Araçların trafikte kullanılması için bir belgeye daha ihtiyacımız olan belge ise araç ruhsat belgesidir. Bu belge sayesinde aracımızın bütün belgeleri tam olduğu zaman bir belge bütünü olması gerekir. Araçların her daim güvenliğini bu şekilde sağlayabiliriz. Araç güvenliği sağlandığı takdirde bizlerinde güvenliği sağlanmış olmaktadır. Bu da bizleri korumaktadır.