HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

POLİÇE SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Uygulamaya alınan tüm bu işlemler sonrasında sigorta yani poliçe sorgulama kolay hale gelmektedir. Saniyelerinizi ayırarak online sigorta sorgulaması aracılığı ile kısa zaman zarfında tüm teminat ve primleri karşılanmasını sağlayarak en doğru bilginin alınmasına imkan tanıyabilirsiniz. Eğer poliçe sorgulatmak isteyenlerdenseniz bu işlemi sadece tek bir tuş ile halledebilirsiniz. İnternet aracılığı ile işleme alacağınız bu uygulama adına birçok web sitesi bulunmaktadır. Bu adım için plaka ve TC kimlik numara bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Trafik poliçe sorgulama adımı aracılığı ile kısa zamanda istediğiniz verilerin elde edilmesini sağlayabilirsiniz. İkinci adımda ise vergi kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ardından sigorta bilgilerinizi sorgulatarak tüm bilgilerin tarafınıza iletilmesini sağlayabilirsiniz. Aralarında gruplara ayrılan poliçe sorgulamalarından zorunlu trafik sigortasının tüm araçlar tarafından yapılması gerekmektedir. Aracınızın kaza yapması ya da çalınması durumunda devreye giren zorunlu trafik sigortası olağan tüm zararların güvence altına alınmasına imkân tanımaktadır.

Özel sağlık sigortası ise aile platformunda yer alan sağlık giderlerini karşılayarak kullanıcının sağlık hizmeti almasına imkân tanımaktadır. Bu sigorta planlamasını kimi isteğe bağlı kimi ise zorunlu yaptırmaktadır. Buradaki temel amaç hayatınızda meydana gelebilecek tüm risklere karşı önlem almanıza imkân tanımaktadır. Uygulamaya alacağınız sigorta poliçesinden en doğru şekilde yararlanmak istiyorsanız primlerin ödenme zamanı, poliçe teminat miktarı ve poliçenin başlangıç ve bitiş tarihi hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız büyük önem taşımaktadır. Aynı zamanda poliçenin şahsınıza olan uygunluğu da oldukça önemlidir. Son zamanlarda en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alan sigorta poliçesi kullanıcısının güvenliğini sağlayarak hasarların ödenmesine imkân tanımaktadır. Ön plana çıkarılan bu sigorta dâhilinde kişisel eşyalarınızın da teminat altın alınmasını sağlayabilirsiniz. Özel evraklar, değerli mücevherler, telefon, para ve kredi kartları kişisel eşya kapsamına girmektedir. Eğer aracın bakımı sırasında ya da park hali durumunda kaza meydana gelir ise ferdi kaza teminatı ön plana çıkarılarak tüm hasarlar kısa zaman da karşılanacaktır.