HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI PRİMLERİ NASIL BELİRLENİR

Kötü günlerin en fedakar dostu sigorta, hastalıklarda da insanların yanında olmaya, onların ayakta ve yatarak tedavi gördükleri anki giderlerini karşılamaya bu alanda da devam etmektedir.
 
İster kaza sonucu olsun, ister ummadık anda kapıyı çalan amansız hastalıklarda, kişiye özel, teminat altına alınan koşullarda, giderleri karşılayan bu sistem, insanlara istenilen hastanede, dilenilen doktorda konforlu ve rahat tedavi olabilme imkanı sunmaktadır.
 
Özel sağlık sigortası; teminatlarına göre Genel sigorta ve özel(limitsiz)sigorta olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Genel sigorta bilinen tanı ve tedavilerin giderlerini karşılamada etkili olurken, Özel sigorta ona nazaran daha kapsamlı teminatlar vaad etmektedir. Bu sebeplede primleri diğer çeşitlere kıyasla daha yüksek olsa da yüksek meblalı tedavilerin bu sigorta poliçesi ile dert edilemeyeceği düşünüldüğünde, fiyatlar çokta göze çarpmamaktadır.
 
Şöyle ki bu poliçe ile Hastanede ihtiyaç duyulan A dan Z ye her türlü giderler karşılanırken, yurt dışında dahi tedavilerinizi sürdürebilme imkanı sağlanmaktadır. Özel sağlık sigortasının primleri  yıllık olarak belirlenmektedir ve poliçeler senelik olarak yenilenmektedir. ihtiyaçlara uygun seçilecek teminat kapsamlarıyla, kişiye özel bir poliçe oluşturulurken, yaş, cinsiyet, kronik hastalıklar, engel durumu, yatarak veya ayakta tedavi seçenekleri, poliçeden yaralanacak başka bireylerin olup olmadığı ve teminat altına alınmak istenen kategoriler gibi değerler göz önünde bulundurularak prim hesaplaması yapılmaktadır. 
 
Birde hesapta olmayan sebeplerden dolayı primlerde yapılan fiyat değişiklikleri söz konusu olabilmektedir bunlar; özel hastane, medikal malzeme ve ilaç fiyatlarında yaşanacak artışlar ile enflasyona bağlı olarak yükselecek gider ve fiyat değişiklikleridir. Özel sağlık sigortasının avantajlarından en doğru şekilde yararlanmak ve kazançlı çıkmak için kendinize en uygun olan poliçeyi oluşturmak, gereksiz teminatları sözleşmeden çıkararak ekonomik ve ihtiyaçlarınıza cevap veren bir sigorta poliçesine sahip olmak yapmanız gereken en doğru seçimdir.