HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

SAĞLIK SİGORTASI TEMİNATLARI NELERDİR?

Uygulamaya alacağınız özel sağlık sigortası sırasında dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar bulunmaktadır. Teminat ve prim yönünden farklılık gösteren sağlık sigorta çeşitleri katılım pay oranları ve teminat limitleri gibi hususlara ev sahipliği yapmaktadır. Sağlık sigorta teminatını uygulamaya almadan önce hangi sağlık sigortasına sahip olmak istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Ekonominize artı değer kazandırarak uygun fiyat aralığını sizlerle paylaşan sağlık sigortası memnuniyet derecesinin de en üst safhaya çıkmasına olanak tanımaktadır. Avantaj elde etmeniz açısından da oldukça ideal olan sağlık sigortası ayakta ya da yatarak tedavi görmenize imkân tanımaktadır.

Geniş limite sahip teminatı ile farklılık yaratan sağlık sigortası tüm harcamaları en doğru adımlar ile takip ederek tarafınıza aktarılmasını desteklemektedir. Her geçen gün tercih edilme sebeplerini artırarak en iyi sonuçların ön plana çıkmasına kaynaklık eden sağlık sigortası yurt içi ve yurt dışında acil yardım hizmet platformunun siz değerli kullanıcılarına sunulmasını sağlamaktadır. Hayata gözlerini açan bebeklerinize merhaba diyen sağlık sigortası ilk muayene hizmetini de ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Olağan primleri kısa zaman zarfı içinde verginizden indiren sağlık sigortası aynı zamanda ömür boyu yenileme garantisi sağlamaktadır. Hastalık ya da kaza sebebi ile oraya çıkan hastalık sürecinizdeki masrafların karşılanmasına olanak tanıyan sağlık sigortası geniş anlaşmalı kurumlar aracılığı ile hizmet vermektedir.

Dilediğiniz özel hastane de tedavi fırsatı sağlayan sağlık sigortası doğum harcamalarınızın da ödenmesine kaynaklık etmektedir. Uygun ödeme seçenekleri ile siz değerli kullanıcılarına merhaba diyen sağlık sigortası doktor muayenesi, ilaç giderleri ve röntgen gibi harcamaların karşılanmasına olanak tanımaktadır. İntravenöz ilaç ve tanı amacıyla uygulamaya alınan laboratuvar testlerinin de karşılanmasını sağlayan sağlık sigortası tüm masrafların ödenmesini desteklemektedir. Teminatta belirtilen bağlantılı hekim viziteleri ve özel hemşirelik hizmetleri de sağlık sigortasına dâhil edilmektedir. En doğru sonucu tarafınıza aktararak kusursuz adımlar ile ilerleyen sağlık sigortası kullanıcının talep ve arzuları doğrultusunda hareket etmektedir. Sağlık platformunu ön plana alarak güven kavramının en üst safhaya çıkmasına olanak tanıyan sağlık sigortası aracılığı ile sizler de herhangi bir kaza ya da hastalık sonrasında meydana gelecek tedavi masraflarının en uygun fiyat aralığı ile karşılanmasına olanak tanıyabilirsiniz.