HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

YATARAK TEDAVİ TEMİNATLARI NELERDİR?

Kişilerin ameliyatlar da, sigortalının yatarak tedavi sırasında ameliyat olması gerektiğin de ameliyathane masrafları, anestezi sırasında kullanılan malzeme ve doktor masrafları kişilerin sigorta teminatlarından karşılanacağı için kişiler kendilerini güvence altında hissedebilirler. Özellikle yatarak tedavi teminatları, sigortalı kişinin hastane de yattığı süreç boyunca oda ve yemek giderlerini karşıladığı da göz ardı edilmeyecek bir durum haline gelmektedir.  Sigortalı kişilerin yanında kalan refakatçilerin tıbbı zorunluluk gösterdiği durumlar da ilgili giderleri de sigorta teminatları tarafından karşılanmaktadır.

Sağlık sigortası yaptırmış olan kişilerin sağlık kuruluşlarında yatarak tedavisi sırasında kullanılan ilaçların giderlerini karşılanması yatarak tedavi teminatlarından sağlanmaktadır. Doktorların kişiler üzerin de koymuş oldukları tanı ve teşhisin gerekli görüldüğü her türlü giderler de kişilerin sağlık sigortalarında karşılandığı görülmektedir. Özellikle kişilerin yoğun bakıma alınması durumunda yoğun bakım da kaldığı süre boyunca içerde aldığı ilaç ve kullanılan malzemelere karşı da bu teminattan yararlanılır.

İnsanların çoğu hastalandıklarında ameliyat olmak zorunda değildir. Bazı hastalıklar vardır ki hastane de yatmak gerekir ama ameliyat gerektirmez. İşte böyle durumlar da doktor ücreti kan gerekiyorsa kan için gerekli malzemeler, alçı, dikiş uygulamaları ve doktorca kullanılması gereken korse, bandaj, enjeksiyon ve benzeri bir çok giderin karşılanması yatarak tedavi teminatlarından karşılanmaktadır. Özellikle kişilerin bir kaza anında sigortalı kişilerin acil bir durum sonucu sağlık kuruluşuna ulaşabilmesi için kara ambulansı kullanması halin de gerçekleşecek giderlerin de bu teminattan karşılanması gerekmektedir. Böyle durumlar da kişiler panikler ve ne yapacağını şaşırırlar bu yüzden bu durum kişilerin kurtarıcısı pozisyonu göstermesi gerekmektedir.

İnsanları çok acil durumlar da karşılaşılan bazı durumlar vardır. Bu durumlar için de sigortalının sağlık kuruluşlarına acil bir ulaşım sağlayabilmesi için hava ambulansını kullanması gerekmektedir. Böylelikle hastaneye kolay bir şekilde ulaşım sağladığı görülmüştür.  Bu durum kişilerin hayatını kurtarmaya ve acil durum karşısında kişiler için sağlana büyük bir faydadır. Bu durumun yatarak tedavi teminatından karşılandığı da bilinmektedir. Sigortalı kişilerin böylece yaşama şanslarının artması her koşulda yaptırdıkları sigortanın kendilerini yanında olduğunu bilmenin güven ve rahatlığını yaşamaları sağlanmaktadır.