HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

SEYAHAT

SİGORTASI

3 Dakikanızı ayırın, bilgilerinizi doldurun, en iyi seyahat sigortası fiyatlarına hızlı ulaşın, anında satın alın!

Bilgilerinizi girin en uygun fiyat garantisi ile teklifinize ulaşın.

Aynı gün poliçeniz kargoya verilsin


SEYAHAT

Her geçen gün bizler için avantajlı olan birçok sigorta çeşitleri söz konusu olmaktadır. Hayatımızı birçok risklere karşı güvence altına alma imkânı sunan sigorta şirketleri, bizleri düşünerek yapmış olduğu sigorta çeşitlerine bir yenisini daha ekledi. Son yıllar da daha fazla önemi belli olan ve gündeme gelen seyahat sigortası yolculukların daha güvenli geçmesini ve yaşanabilecek olan çeşitli risklere karşı güvence sağlamaktadır. Yılın çeşitli dönemleri içerisinde yapılan yurt içi ve yurtdışı yolculukların da güvence sunan seyahat sigortası her türlü sigorta alanında faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin listelerine uzun süreler önce eklenmiş durumdadır. Yaptırmış olduğunuz ev sigortası ve araç sigortasından daha fazla öneme sahip olan bu sigorta türü için hiç beklemeden sigorta şirketinizle irtibata geçmeniz sizlerin lehinize olacaktır.

Yıl içerisinde yapılan tüm seyahatleri güvence altına alan seyahat sigortası en fazla bir yıllık düzenlenirken, en az da bir haftalık düzenlenmektedir. Fakat kimimizin çok fazla olan ve uzun süreli yaptığımız seyahatlerimizde de ikinci bir poliçe devreye giriyor. Yani bir yılı aşan sürelerde bir tatile ya da geziye gitmiş olduğumuz durumlar karşısında sahip olduğunuz seyahat sigortasının devrede kalmasını sağlayarak, gönül rahatlığı ile tatilinizin tadını çıkartabiliyorsunuz. Sizler için büyük bir artı olan ve güzel günlerinizi gönül rahatlığıyla yaşamanız adına güvence altına alan sigortada mağduriyetler yaşamamanız adına dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. İmzalamadan önce büyük bir dikkatle okunması gereken sigorta poliçesi, sizlerin seyahat tarihlerinize göre hazırlanıp hazırlanmadığıdır. Ayrıca poliçe sizlerin seyahatinin her gününü mutlaka kapsamalıdır. Bir diğer önemli husus ise sigorta poliçesinin kişi sayısına göre düzenlenmiş olması gerekmektedir. Çünkü kişiler arasında herhangi birisinin yaşayacağı olumsuzluk karşısında sigorta şirketi devreye girerek firmanın masraflarını ödemek zorundadır. Bu maddenin anlamı iyi bilinerek poliçe üzerinde yazılmış olan kişi sayısı dikkatle okunmalıdır.

Sigorta poliçelerini imzalarken her birimizin yapmış olduğu en önemli yanlış, sigorta şirketine ait olan özel şartlar kısmına ağırlık vererek, poliçe üzerindeki genel şartlar kısmına pek dikkat etmemizdir. Oysaki genel şartlar üzerinde bizleri mağduriyete uğratacak boyut da yanlışlıklar yapılabilmiş olacağını da düşünmeli ve aynı titizlikle genel şartlar kısmını da okuyarak poliçeyi imzalamamız gerekmektedir. Yurt dışına seyahat edecek olanlar için önemli bir diğer kısımda, poliçelerinin vize şartlarına uygun şekilde hazırlanıp hazırlanmamış olduğuna mutlaka bakmalarıdır. Çünkü hangi ülkeye seyahat edecekleri hiçbir önem teşkil etmemekte olup, önemli olan tek şeyin vize şartlarına uygun bir poliçeye imza atıp atmadıklarıdır. Bu derece önemli olan ve sizlerin lehine içeriklere sahip seyahat sigortası bizleri gitmiş olduğumuz uzun ya da kısa süreli iş ya da eğlence amaçlı seyahatlerimizde karşılaşabileceğimiz birçok risklere karşı güvence altına alarak sonrasında yaşanacak sıkıntılara karşı güvence sağlamaktadır.