HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

ARAÇ

TRAFİK

SİGORTASI

3 Dakikanızı ayırın, bilgilerinizi doldurun, en iyi trafik sigortası fiyatlarına hızlı ulaşın, anında satın alın!

Bilgilerinizi girin en uygun fiyat garantisi ile teklifinize ulaşın.

Aynı gün poliçeniz kargoya verilsin


TRAFİK

Yangın, sel, deprem, fırtına ve çığ gibi doğal afetler günümüzde sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır. Ortaya çıkacak bu tür sorunların meydana getireceği zararlar da büyük kayıplar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olmaktadır. Kendi başınıza alacağınız koruma yöntemleri de belli bir süre zarfı sonra yetersiz kalacaktır. Bu tür durumlarda anında devreye girerek oluşabilecek hasarların en kısa zaman zarfı içinde belirtilen miktarını karşılayan sigorta planlaması aynı zaman da güven kavramının da en üst safhaya çıkmasına olanak tanımaktadır

Mesela 60.000 TL değerindeki bir aracınızın olduğunu ve kaza yaptığınızı düşünün. Aynı zamanda sahip olduğunuz aracın kaskosunun da olmadığını hayal edin. Parçaları oldukça yüksek fiyata sahip olan bu aracı eski haline kavuşturmak adına cebinizden hiç para çıkarmadan sadece sigorta planlaması ile yenilemeye ne dersiniz? Limitinizin yetmediği durumlarda bile kullanıcısına fayda sağlayan sigorta hizmetleri doğal afetler sonucunda oluşabilecek tüm hasarların da en kısa zaman zarfı içinde karşılanmasına olanak tanımaktadır. Kendi bütçeniz aracılığı ile olağan tüm bu hasarları karşılamak ekonominizi sarsacak düzeydedir. Fakat sigorta uygulaması aracılığı ile hem avantaj elde edebilir hem de aracınızın eski görünümüne sahip olmasını destekleyebilirsiniz. Uygulamaya alınan sigorta uygulaması geniş kapsamlı ve dar kapsamlı olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Dar kapsamlı olarak isimlendirilen sigorta sistemi eski model araca ev sahipliği yapan kimseler adına oldukça idealdir.

Kullanıma alacağınız dar kapsamlı sigorta poliçesi 2013- 1990 modellerindeki herhangi bir araçta uygulamaya alınabilir. Bu poliçe türü 99 TL fiyattan başlayan prim planlaması dâhilinde kısa zaman da satın alınmaktadır. Eğer dar kasko yaptırdıktan sonra 1 yıl geçmesi dâhilinde genişletişmiş kaskoya sahip olmak isterseniz hasarsızlık indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz dar kapsamlı sigorta poliçesini Süper Destek Trafik Poliçesi ile beraber de alabilirsiniz. Bu tür sigortaya sahip olan kimsenin küçük çarpmalar sonucunda oluşan hasarları ise mini tamir hizmetleri tarafından karşılanmaktadır. Son zamanlar da en çok tercih edilenler listesinde öncülüğünü koruyan sigorta planlaması sahip olduğu fiyat aralığı ile avantaj elde etmenize imkân tanımaktadır. Güvenliğiniz adına gereken tüm uygulamalarıen doğru şekilde gerçekleştirerek kusursuzluk kavramının ön plana çıkmasını desteklemektedir. Sizler de aracınıza uygunluk gösteren sigorta planlamalarından herhangi birini seçerek aracınızı ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.