HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

EN UYGUN SİGORTA TEKLİFİNE ULAŞMANIN YOLLARI

Kasko sigortasının trafik sigortası na göre pahalı algılanması tamamen bilinçsizlikten kaynaklanmaktadır. Birkaç yıl önce Hazine Müsteşarlığı tarafından yapılan düzenlemeler sonucu kasko yaptırmak isteyen araç sahiplerine birden fazla seçenek sunulmuştur. Bütçeniz doğrultusunda bu seçeneklerden biriyle aracınızı kaskolatabilirsiniz. Bu seçenekler dar kasko,  genişletilmiş kasko, tam kasko, kasko olmak üzeredir. Aracınızla yaşayabileceğiniz riskler ve bütçeniz doğrultusunda bu seçeneklerden biriyle aracınızı kaskolatabilirsiniz.

Günümüzde internet üzerinden bütün işlerinizi halledebilir hale geldik hatta bu durum öyle bir hal aldı ki herhangi bir ihtiyacınız için evden çıkmanıza gerek yok. Büyük bankacılık işlemlerinizi, yemek siparişlerinizi, bir yere gitmeden önce araştırmalar yapmanız gibi konularda yardımınıza koşan internetin sigorta sektörüne de yansımasına şaşırmamalı.  Gelişen teknolojiyle birlikte en uygun araç sigortası teklifine ulaşmanın yolları da her konuda olduğu gibi kolaylaştı. Sigorta şirketlerini ayrı ayrı dolaşarak teklif almak, kapı kapı sigorta şirketi gezip fiyat toplamak yerine internet üzerinden araştırma yaparak online teklifler alabilirsiniz. Bu sayede hem zaman kısıtlaması olmadan rahatça teklifleri değerlendirebilir hem de aldığınız birden fazla teklifi karşılaştırıp size en uygun olanı seçebilirsiniz.  Karşınıza çıkan form sayfasındaki soruları çeşitli sigorta şirketlerinin kişi ve araca özel sigorta teklifi üretilebilmek için zorunludur. Formu doldurarak ihtiyacınıza uygun teklifleri alıp değerlendirebilir fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza uygun teklifi zamandan da kazanç elde ederek seçebiliyorsunuz. Trafik sigortasına oranla daha kapsamlı olan kaskoaklınıza gelmeyecek pek çok riski yönetir olası bir hasar durumunda hasarınızı karşılamak tanzimi için sigorta şirketine devreder. Ancak bu risklere karşı poliçe üzerinde doğru maddelerde karar kılmak sizin elinizdedir. Kaskonuz ihtiyaçlarınıza uygun olarak genişledikçe kasko primlerinizde bu ölçüde artacaktır. Bu nedenle kasko sigortası sahibi olacakların dikkat etmesi gereken en önemli nokta; teminat maddelerini gereksizce arttırmamalarıdır.

Ek madde sayılarınız arttıkça sahip olduğunuz kaskonun fiyatı da yükselir. Teminatlar ve kasko fiyatları doğru orantılıdır. Bu nedenle gereksiz para kaybı yaşamamak için ihtiyaç duymayacağınız gereksiz maddeleri kaskonuza dahil etmemelisiniz. Sigorta poliçeleriyle ilgili düzenlemeler 2013 yılı Nisan ayı itibariyle yürürlüğe giren mevzuatlarla kasko sigortası genel şartları belirlenmiştir. Bu mevzuatlarda poliçeye hangi maddelerin eklenebileceği de kararlaştırılmıştır. Ek teminatlar olarak kararlaştırılan başlıklar; terör olaylarından kaynaklı çeşitli hasarlar, ülke sınırları dışındaki hasarlar, halk hareketleri, sosyal hareketler,  deprem, toprak kayması, dolu,  sel, yıldırım gibi doğal afetler ve benzeri pek çok önemli durumu kapsamaktadır.