HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

SİGORTA SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Her iki platformda aracınız da meydana gelen hasarların karşılanmasına imkân tanısa da genişletilmiş kasko diğer poliçe sistemine oranla kullanıcısını daha geniş kapsamlı koruma altına almaktadır. Geniş kapsamlı sigorta poliçesine ek sözleşme maddelerini de ekleyebilirsiniz. Ek sözleşme maddelerinden biri de iddia girerek yarış sonucu aracın hasar görme durumdur. Aynı zamanda kemirgen hayvanların verdiği zararlar ve lastik zararları da genişletilmiş kasko ek sözleşme maddeleri arasında yer almaktadır.

Kısa zaman zarfı içinde siz değerli kullanıcılarının isteklerini gerçekleştiren araç trafik sigortası deprem, hal hareketleri, doğal afet, sel ve fırtına gibi doğal afet sebebi ile araca gelen hasarların da ödenmesine olanak tanımaktadır. Her geçen gün tercih edilme nedenlerini artıran bu sistem güvenli sürüş keyfini enlerde yaşamak isteyenler adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmemektedir. Dilerseniz hukuksal uyuşmazlık sonucu oluşan koruma teminatının da ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz. Sigara ve buna benzeyen maddelerin araca zarar vermesi sonucunda oluşan hasarlar da tamamen araç kasko sigorta poliçesine dâhil edilmektedir. Dar kapsamlı kasko sistemi 2013 – 1990 model arası kamyonet ve husisi araca sahip olan kimseler adına oldukça idealdir. 99 TL’den başlayan primler aracılığı ile kullanıcılarına sunulan bu araç sigorta sistemi aynı zamanda hasarsızlık indiriminden de faydalanmanıza imkân tanımaktadır.

Eğer dar kasko poliçesine sahipseniz ve üzerinden 1 yıl zaman zarfı geçmiş ise hasarsızlık indirim planlamasından yararlanabilirsiniz. Sigorta sistemi organizasyon aracılığı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sigorta şirketi, sigorta ettiren ve sigortalı olmak üzere üç ayrı platformdan oluşan bu sistem oluşabilecek tüm riskleri kısa zaman da karışmak adına bir arada toplanmışlardır. Karşı tarafa sigorta teminatında bulunan sigorta şirketi kanun ve mevzuatlara uygunluk gösteren planlamaların ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Sigorta ettiren kimse ise aracının bir kaza durumunda oluşan hasarların karşılanmasını sağlayan kurumdur. Sigorta teminatında yapılan düzenlemelere göre aracın risk alması durumunda hasarların karşılanması ise sigortalı tarafınca gerçekleşmektedir. Aracınızı güven altına alarak tüm adımları en doğru şekilde sonuçlandıran araç kasko poliçe sistemi aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz konforda ki seyahat planlamaasına merhaba diyebilirsiniz.