HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

SİGORTA YAPTIRMANIN FAYDALARI NELERDİR?

Olağan bu hususlar büyük kayıplara ve emek sarf ederek sahip olduklarınızın geri plana alınmasına sebep olmaktadır. Sağlığınızı korumanız da kendi başınıza alacağınız tedbirlerde yetersiz kalacaktır. Bu tür durumlar da hemen devreye girerek hayatınızı güvence altına alan sigorta uygulaması oluşabilecek hasarları kısa zaman da karşılamaktadır. Örnek verecek olursak 50.000 araç değerine ev sahipliği yapan bir araç hayal edin. Kaza yapmanız durumunda kasko planlamasını devreye almadığınızı ve aracın parça değerlerinin çok pahalı olduğunu düşünün. Uygun fiyat aralığı ile şahsınızın avantaj sağlayarak ön plana alacağı bir sigorta uygulaması aracılığı ile kaza durumunda oluşabilecek tüm hasarları cebinizden beş kuruş çıkarmayarak karşılanmasına olanak tanıyabilirsiniz. Aynı zaman da kaza sırasında sizin suçlu olmanız dâhilinde hemen kasko planlaması ön plana çıkarak limitinizin yetmediği durumlarda bile siz değerli kullanıcısına yardım etmektedir.

Deprem, yangın, fırtına ve doğal afet gibi problemler dâhilinde aracınızın zarar gördüğünü düşünürseniz ortaya çıkacak olan meblağ oldukça yüksek olacaktır. Yaşanabilecek olan bu durum bütçenizi olumsuz etkileyerek eksi değerler ile karşı karşıya kalmanıza bile sebep olabilir. Bu durumda hemen devreye girerek memnuniyetin sağlanmasına imkân tanıyan sigorta uygulaması güven kavramının en üst safhaya çıkmasını destekleyerek ekonominizin zarar görmesine engel olur. Risk durumları ile karşı karşıya gelen kullanıcılar adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen sigorta hizmetleri güvenilir bir gelecek için yapılması gerekenleri en doğru şekilde tarafınıza aktarmaktadır. Uygun ödeme seçenekleri ile tercih edilme sebeplerini en üst safhaya çıkaran sigorta uygulamasının birden fazla çeşidi bulunmaktadır.

Eğer aracınıza yaptırmak istediğiniz sigorta planlaması dar kasko ise üçüncü kişilere zarar gelmesi durumunda bile ortaya çıkan hasarlar en kısa zaman zarfında karşılanmaktadır. Eğer aracınız hareket halinde iken bir cisme çarpış ya da araçta yangın çıkmış olma söz konusu ise dar kasko uygulaması anında devreye girmektedir. Genişletişmiş kasko uygulaması ise, dar kaskoya göre daha çok güven kavramının ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Dar kasko planlaması genişletilmiş kaskoya göre daha cazip görünse de bazı güvencelerin geri plana alınmasına neden olmaktadır. Ortaya çıkan bu durum da primde düşüşe sebep olmaktadır. Sizler de aracınıza sigorta yaptırarak güvenli seyahatlerin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.