HIZLI TEKLİF AL
3 saniyenizi ayırın, ihtiyacınız olan sigorta ürününü seçin, bilgilerinizi doldurun, anında %45 e varan fiyat avantajından faydalanın
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
VADEMİ HATIRLAT
3 saniyenizi ayırın, araç bilgilerinizi girin ve ücretsiz hediyelerimizden birine sahip olun. Poliçenizin bitmesine yakın sizi arayalım %45 e varan fiyat avantajından ayrıca faydalanmaya hak kazanın.
  • Adınız Soyadınız
  • Telefon Numaranız
  • E-posta Adresiniz
  • Plakanız
  • Tc Kimlik Numaranız
  • Meslek
Slide background
Slide background

YILLIK HAYAT SİGORTASI İLE HANGİ RİSKLERİ KAPSAMA ALTINA ALABİLİRİZ?

Bu özel hayat sigortasının ana teminatısigortalının vefatıdır. Sigortalının vefatı durumunda ödenmiş olan primler poliçede belirlenen tutar kadar tazminat olarak sigortalının yakınlarına geri ödenmektedir. Yaşamı boyunca ve vefatının ardından da hiçbir şekilde sigortalıyı ve yakınlarını mağdur etmeyen yıllık hayat sigortasının teminatlarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişleterek daha fazla riski güvence altına alabilmektesiniz. Sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu poliçe içerisinde geçmekte olan teminatlar arasında yer alan;        

1.      Sigortalının kaza sonucu vefatı.                                                                              

2.      Sigortalının kaza sonunda gerçekleşen sürekli sakatlığı.                                         

3.      Sigortalının geçirmiş olduğu bir hastalık sonucunda yaşanmış olan sürekli sakatlık.

4.      Hastane gündelik tazminat teminatı.                                                           

5.      Tehlikeli hastalıklar teminatı.                                                                      

6.      Toplu taşıma kazası sonucu gerçekleşen vefat.  

 

Yıllık hayat sigortasıiçeriğinde yer almakta olan bu teminatlar karşılığında sigortalı, geçirmiş olduğu toplu taşıma kazası ya da bireysel kazaların tedavi masraflarını ve vefat durumunda da mağduriyet yaşamadan yakınlarına tazminat ödemesi yapılmaktadır.  Ayrıca diğer maddelerde yer alan sürekli sakatlık durumlarında da hastalık sonrasında ve kaza sonrasında oluşan riskleri ve ayrıca hastane gündelik tazminatı ile sigortalının geçirmiş olduğu kaza sonrasında çalışamadığı günlerin maddi kayıplarının seçilmiş olan limit dâhilinde karşılayan teminatlardır.

Herhangi bir sakatlık ya da vefat durumunda sigortalının şahsına ya da bakmakla yükümlü olduğu yakınlarına karşı sorumluluklarını yerine getirme imkânı sunan yıllık hayat sigortası sizlerin ihtiyaçlarınız karşısında seçmiş olduğunuz teminatlar doğrultusunda karşılaşılan sakatlık durumlarında sizlere maddi katkı sağlar. Geçirmiş olduğunuz kaza ve hastalık durumunda tedavi masraflarınızı karşılar. Sizlerin vefatının ardından ailenize bıkabileceğiniz parasal bir niteliktir.  Eğitimi devam eden çocuğunuzun eğitiminin yarım kalmamasını sağlar. Aylık ödemelerinizden dolayı aileniz zor durumda da bırakmayan bu üstün özellikteki yıllık hayat sigortası için ödemiş olduğunuz tüm primlerinizi ayrıca vergi matrahınızdan da düşme imkânına da sahipsiniz.Yıllık hayat sigortası da diğer sigortalarda olduğu kapsam altında olan ya da olmayan halleri içermektedir. Genel şartlar ve özel şartlar olarak ayrılmakta olan bu hallerde genel şartlar tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. Özel şartlar ise adında da belli olduğu gibi her sigorta şirketi için farklı ve özel olabilmektedir. Birçok teminatı içeren sigorta, intihar ve intihara teşebbüs durumlarında gerçekleşen vefat hallerinde,  sigortadan faydalanan diğer bireyin sigortalıyı öldürmesi ya da suç ortaklığı yapması durumunda,  aksine bir sözleşme olmadığı sürece nükleer rizikolar ve AIDS gibi hastalıkların tedavi masraflarında ve vefat durumlarındaki tazminatlarda herhangi bir ödeme yapılmamaktadır.